Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy elfelejtett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtett?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az egyik osztály társammal nagyon összemelgedtünk és egy kicsit később össze is jöttünk.Azt mondta hogy ritkán lesz szerelmes de akkor nagyon ez így is volt a tenyerén hordozott hatalmas rozsacsokrok,romantikus vacsora vagy épp ebéd.Azt tervezte hogy elvesz feleségül és hogy én leszek a gyerekei anyja.Fél éve voltunk együtt amikor lefeküdtünk egymással ő is szűz volt és én is.De ezután úgy tűnt meg jobban szeret.Igen én viszont elég hirtelen természetű vagyok és sokat hisztiztem hogy elkezdett hanyagolni inkább játszott és egy barátjának adott szerelmi tanácsokat minket meg elhanyagolt.Egyre többet vitatkoztunk és egyszer úgy felmérgelt hogy kivettem a hülye facebookról hogy kapcsolatban vagyunk és ezt ő komolyan is gondolta azóta olyan mintha utálna olyan dolgokat csinál amiket eddig nem hirtelen edz bulizni akár egyéjszakás kalandokat.Mikor eddig pont az ellentéte volt rettentően romantikus és aranyos.Rettentően bele szerettem és most nagyon bunkón viselkedik velem szóba sem áll már velem sőt azt mondja nem szeret és nem is tetszem neki pedig még csak egy hete szakítottunk.Ami meg nehezebb hogy látom hogy ő teljesen elterelje rólam a gondolatait mintha szándékosan el akarna nyomni és olyanokat csinál vagy néha mond előttem ami tudja hogy nagyon fáj és hogy rettentően szenvedek miatta.Ami még jobban megneheziti a dolgom hogy osztalytarsak vagyunk és ő úgy csinál mintha nem is ismerne.Páran azt mondják ne adjam fel mert biztos hogy szeret csak idő kell neki de nekem nem így tűnik.

2015. máj. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem te szakítottál vele
2015. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert megbántottad, ezért ő is bántani akar. Vannak ilyen felfogású emberek.
2015. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan #2
2021. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!