Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy probléma adódott a faceboo...

Swagie Joker kérdése:

Egy probléma adódott a facebookos fiókommal amire ma jöttem rá, könnyen feltörhető a facebookom, hogy tudnám kikapcsolni? Továbbiak lent

Figyelt kérdés

Amint megkaptam a választ törlöm a kérdést nem szeretném,hogy minél többen megtudják ez a facebook által nembiztonságos kódvisszaállítós cuccot ,hogy használja olyan aki még nem jött rá és rossz szándékai vannak.

Nos a "Elfelejtettem a jelszavam" ra kattintva kijön egy ablak amibe csak a nevemet kell beírni ,ha ez megtörtént kiválasztom melyik profilkép illik hozzám.Amint ez is megvolt csak rámegyek a "Már nincs hozzáférésed ezekhez?" -ra és már írhatom is az új email címemet.Amint ez is megvolt egy olyan kérdés ugrik elő ,hogy hol születtem? Beírom és máris írhatom a facebookra az új jelszavamat.

Néhány ismerősömnek is utánanéztem nem törtem fel csak megnéztem nekik ez így e van.

Ezek léptek be:

1.Nem tudtuk megoldani

2.3ismerősöd nevét kérjük(nem tűnik bonyolultnak lenézni 3ismerős az adatlapról és új jelszó is van...)

3.3ismerősnek küldünk kódot és irhatod az új jelszót.

4.település,anyám születési helye és a többi.

Ez ,hogy kapcsolható ki?

Előre is köszi a segítséget.

Ha nem érhető kérdezzetek az indulatok is beszélnek most belőlem



2015. máj. 14. 22:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!