Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy engemet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engemet a lányok csak barátilag szertnek?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokat beszélek lányokkal, de valahogy ők mind csak az "egyik legjobb fiú barátot" látják bennem, miért? Es ha rákérdezek, hogy lehetne-e kicsivel több, mindig azt a választ kapom, hogy nem akarják, hogy a barátságunk tönkremenjen.

2015. máj. 27. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
túl kedves vagy velük ennyi a nagy titok
2015. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Aranyos vagy, csak nem helyes. Velem legalábbis ez volt a gond. De szerintem igazából őmaguk sem tudják... :/
2015. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bunkón bánni az emberekkel, ha nem adják meg rá az okót, és nem is nagyon tudnék haragudni az emberekre...
2015. máj. 27. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:

tipikusan az van, hogy leragadsz a "barátzónában", ahol a csajok csak barátként tekintenek rád, kb. mint egy másik lányra, nem mint egy férfira, akivel esetleg randiznának vagy szexelnének.


a szükséges lépések, hogy ezt elkerüld, a következőek:

1. tanulj meg férfiasan viselkedni, legyen önbizalmad, határozott fellépésed, ne add a lányoknak az aranyos, kedves srácot, mert így jársz, mint most. Kezdj el sportolni, kondizni, az jó önbizalmat ad.

2. A legfontosabb, hogyha egy szexi lánnyal megismerkedsz, akit esetleg barátnődként el tudnál képzelni, akkor nem jópofizni meg haverkodni kell vele, arra ott vannak a barátnői meg az aranyos srácok. AZONNAL a tudtára kell adni, hogy TETSZIK neked, szexinek, vonzónak találod, és hogy nem haverkodni akarsz vele, hanem járni. Lehet, hogy először a csaj túl rámenősnek fog tartani, és visszautasít, de ezel csak teszteli, hogy mennyire vagy tökös, férfias, hogy a kezdeti elutasítást felveszed-e? Ha kitartó vagy, jó esély van rá, hogy járni fogtok.

3. Nem mondom, hogy ez könnyű dolog, jelentős személyiségfejlődésen kell átmenni, hogy ezt meg merd csinálni, és akármilyen csajhoz oda tudjál/merjél menni, és a tudtára adni, hogy tetszel neki. De a dolog működik, nekem nagyon hosszú időbe telt, amíg megtanultam és elég bátor lettem ehhez. De megéri! Sok sikert.

2015. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni kell velük, csak határozottan és kicsit piszkálódva, illetve ne helyezd őket kapásból veled egy szintre, hadd érezzék a kihívást. :)
2015. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez most gonoszul fogg hangzani :D de én akkor szoktam ezt mondani ha a fiú túl ronda, vagy nyomlos:D és a legtöbb lány ismerösöm is ilyenkor mondja:D bocsi
2015. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a kritikákat is! :)
2015. máj. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!