Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon megbotránkoztató,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon megbotránkoztató, hogy én szívesem találkoznék néha ex-szel barátilag csak beszélgetni kicsit?

Figyelt kérdés
Valaki párkapcsolatban ezt megteszi néha, és nincs belőle probléma, féltékenykedés?

2015. ápr. 27. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Tehát még szereted.
2015. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem már elmúlt, anélkül nem lehet beszélgetni? kis együtt töltött idő nem hiányozhat?
2015. ápr. 27. 07:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell beszámolni róla,és ennyi.Sokan tartják így a kapcsolatot,de azért benne van az is,hogy nem tudnak egymástól elszakadni.
2015. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyakran van alapja. Ráadásul az ex lehet, hogy nem csak beszélgetni akar... :-D


De persze elvétve, de előfordulhat az ellenkezője is. Hallottam már olyanról, aki találkozott már olyannal, látott már olyat, de ritka... eléggé ritka...


Na meg jönnek olyankor a régi emlékek, az érzelmek neked is, neki is, stb... ha pedig nem volt olyan rég, akkor meg pláne

2015. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De persze lehet, hogy a két-három ember ezt tudja megfelelően kezelni. De nem ez a gyakori.
2015. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az ha nem mondja el szemét huzás!

Ráadásul az adja igazán a táptalajt a féltékenységnek.

Én is van hogy talizok vele. Igaz nem direkt. Összetalizunk. Volt hogy beültünk vagy hogy felmentem hozzá. Ahogy elváltunk megirtam a kedvesemnek.

2015. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
valószínűleg soha többet nem látom, lehet, hogy ezért is van ez bennem, hogy legalább évente egyszer jó lenne vele két szót beszélni
2015. ápr. 27. 08:12
 8/13 anonim ***** válasza:

4. és 5. válaszoló vagyok


Mindenféleképpen legyél őszinte a jelenlegi pároddal!

(mondjuk olyanokat ne mondj, hogy pl. az éjjel az exeddel álmodtál...)


és az is igaz, hogy nagyon elnyomni valamit nem jó, mert akkor csak több baj lesz belőle


ha mégis találkozol mégis az ex-szel, akkor tudjad, hogy te csak beszélgetni akarsz... és ő is! És ha dícsérget azért, mert meg akar dgni, az elég gáz, ha nagyon imponál neked.


És a pasidat nyugtasd meg! Mert tök alap, hogy olyankor féltékenykedik, vagy ha nem is féltékenykedik, tuti megfordul a fejében legalább egy kósza gondolatként, ha nem is mutatja ki. Van mobiltelefon, hívd fel, majd személyesen számolj be neki, hogy mit csináltatok! Mert ha nem tudja, akkor kitalálhatja.

2015. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig mindent elmondani.Pont akkor alakul ki a féltékenység,meg a vita,ha elmondod hogy találkoztál vele,még ha nem is történik közöttetek semmi.
2015. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: ebben lehet valami, de ha utólag derül ki, akkor még nagyobb bonyodalom lehet, szóval mérlegelni kell
2015. ápr. 27. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!