Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben szakítottunk a barátnőmmel, nem én voltam a kezdeményező. Ő mondta, hogy úgy érzi valami már nem ugyanaz, és szakítanunk kéne. Aztán másnap beszéltem vele, mert voltak kérdéseim. Kérdeztem mióta érzi azt hogy megváltoztak a dolgok. Azt mondta pár napja, még egy hete sincs... Ez szarul esett, úgy éreztem, hogy igazságtalan, mert nem képes küzdeni a kapcsolatért, egyszerűen egy hullámvölgy miatt képes eldobni. Én előtte a 4 hónapon keresztül sokszor éreztem azt, hogy nem vagyunk boldogok időnként, de mindig tovább küzdöttem, és rendre jöttek az olyan időszakok, amikor szinte elválaszthatatlanok voltunk. És szerintem egy kapcsolat nem lehet konstans tökéletes... Amit a következő nap csináltam, azt nem részletezném, de nagyon undorító és bunkó volt. A lényeg hogy nem igazán voltam beszámítható állapotban, de ez nem mentség... Utána egészen múlt hét péntekig gyakorlatilag levegőnek néztük egymást a suliban, kb. mintha nem totál idegenek lennénk. Azonban múlt hét pénteken rám írt facebook-on egy nyári táborral kapcsolatban (ugyanaz a tábor, mint amiben tavaly nyáron megismertük egymást, és összejöttünk). Meg azt mondta, hogy azért írt rám, mert osztálykiránduláson vannak, és éppen unatkozott. Ezután arra kért, hogy köszönjünk már egymásnak ha találkozunk, mert olyan rossz ez így. Majd utána tök jól elbeszélgettünk majdnem egy órán keresztül. Végül azt mondta, örül hogy újra beszéltünk, és reméli hogy majd még fogunk. Ez nekem azért is volt furcsa, mert nem én vagyok az egyetlen tábori ismerőse. Ott van pl. a legjobb barátom, aki tavaly rábeszélte őt a táborra. Nem mellesleg ő volt az a fiú aki még előttem tetszett neki...


Aztán a héten mikor találkoztunk már köszöntünk is egymásnak. És nekem ez nagyon rossz érzés volt. Hogy nem mehetek oda hozzá, hogy nem ölelhetem, nem csókolhatom meg... Olyan ez mintha egy drog lenne. Amíg nem foglalkoztam vele, minden jó volt, most meg hogy újra "visszalépett" az életembe, fáj hogy nem kaphatom meg.


Az is teljesen összezavart, hogy azt álmodtam egyszer, a szakításunk után, hogy újra összejöttünk, ráadásul elég romantikus körülmények között, hasonlóan a tavaly nyári tábori romantikus esténkhez, ahol először kerültünk közel egymáshoz...


Nem tudom, hogy most mit tegyek, és igazából azt sem hogy mit is érzek pontosan... (most tényleg őt akarom, vagy csak hiányzik hogy legyen velem valaki?) Ha megpróbálnám visszaszerezni, lehetne még esélyem?


17/F, 16/L



2015. máj. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, szerezd vissza. Kérjél bocsánatot, vegyél ajándékokat, vágódj vissza.
2015. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit érzek, hogy amíg a közelemben van ő, addig nem biztos hogy képes lennék más lányt szeretni...
2015. máj. 28. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kemény ez a szerelem, mi? Ismerős érzés. Te tudod, mit érzel, senki más. Akarod még, vagy csak kell valaki melléd, az most mindegy. Ha akarod, ha nem, ha visszakapod (mert van rá esély) utána úgyis szeretni fogod. De ahogy látom, te akarod, és szereted még mindig. Lehet, mélyen ő is szeret, csak nem akarja mutatni. Ilyenek a lányok, takarják, féltik a kis "titkukat" hazudnak, hogy már nincs képben az adott csávó, de közben még ott van, és fáj, hogy vége lett. Remény hal meg utoljára, nyáron táborozz, beszélgess vele, aztán majd érezni fogod te is, ő is, hogy mit is akartok a másiktól.
2015. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Meg azt mondta, hogy azért írt rám, mert osztálykiránduláson vannak, és éppen unatkozott."

Nyert ügyed van, szvsz ha nem akarna veled lenni, nem tette volna.

Vegyél virágot, várj pár napot a megfelelő alkalomra és kérj bocsánatot, beszéljetek olyan könnyű témákról, csak hogy megint beszélő viszonyban legyetek.

Aztán majd következő alkalommal mentek tovább, össze fog ez jönni.

2015. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos, a nyáron sokat találkoztunk, jól elvoltunk, én úgy érzem újra közelebb kerültünk egymáshoz, mintha lettek volna biztató jelek...


De most hogy elkezdődött a suli, nem tudom, mi legyen... Alig tudunk találkozni és beszélni, suliban nem sokat látjuk egymást, olyan a terembeosztásunk, mellesleg mindketten sokat tanulunk, így a hétvégén se nagyon tud összejönni a dolog.


Mit kellene tennem? Valljam be az érzéseimet?

2015. szept. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!