Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem? Mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szeptember-október fele történt hogy egy lány felvett engem facebookon. Előtte már élőben is láttuk egymást de nekem nem nagyon jött be még akkor. Miután felvett egy hétre rá rámirt és elkezdtünk beszélgetni. Én nagyon élveztem a beszélgetésünket, buszon is mindig egymás mellett ültünk a suliba menet és visszafele is. Semmi kétségem nem volt afelől hogy tetszek neki hisz olyanokat mondott nekem hogy több hónapjába került mig kideritette a nevemet, kideritette azt hogy videózok valamint hogy van ask.fm em. Minden tiszta jól haladt és két hétre rá megkérdeztem hogy elmegyünk e fagyizni. Ő beleegyezett. Elmentünk, beszélgettünk majd este fele hazajöttem. Másnap elmondtam neki hogy tetszik nekem és szerintem lehetne közöttünk több is. Erre az volt a válasz hogy ő csak barátként tekint rám. Ez nagyon a padlóhoz vágott mert azt hittem bejövök neki. innentől kezdve vesztettem el minden hitem a nőkben és lenullázódott az önbizalmam. Azóta persze visszatért de ez most lényegtelen. Azóta is együtt utazok a buszon azzal a lánnyal de nem beszélgetek vele és nem is ülök mellé meg semmi ilyesmi viszont az a helyzet hogy nagyon megtetszett. Megint. Vagyis még mindig mert azóta sem tudom elfelejteni. A kérdésem az lenne hogy szerintetek van e esélyem? Ha van akkor mit kellene tennem? Ha nincs akkor mit csináljak hogy legyen? Válaszokat előre is köszönöm.


18/f



2015. máj. 19. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem haggyad, akinek egyszer nem kelettél, annak később se fogsz kelleni.
2015. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne távolodj el tőle. Legyél a barátja, jó haverja. Ha két ember sokat van egymás társaságában könnyen lehet, hogy egymásba szeretnek. Ez történt veled is. Sokat láttad, sokat beszéltetek, egyre jobban érdekelt, majd megtetszett.

Előtte is láttad élőben, de akkor nem jött még be, de megtetszett, mert sok időt töltöttél vele, jobban megismerted.

2015. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet-e még esélyed....ez miféle női logika már? :O Először mindenféle jelzést ad, hogy bejössz neki, aztán meg barátságot akar.
2015. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy szórakozik veled, vagy csak összezavarodott.
2015. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!