Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki mondaná hogy meg se próbáljam most 8.osztályos vagyok tehát még 1 hónap sincs hátra.Szóval eddig még nem volt barátnőm de nem tartom magas rossz pasinak.Sportolok heti 4x magas is vagyok és nagyon jól kijövök a lányokkal szóval szerintem ez nem lehet majd baj.A lánnyal régebben olyan jól megvoltunk hogy ölelkeztünk de az még évekkel ezelőtt volt azóta viszont engem sem érdekelt meg igazából őt sem érdekeltem.Tegnap viszont mellette ültem és nagyon megtetszett de ő is furcsábban viselkedett.Szóval tanácsokat szeretnék klrni hogy mégis mit mondjak neki vagy hogyan mondjam ?És hogyan teremthetek olyan szituációt hogy beszélgessünk ? Még nem volt barátnőm ezért is vagyon ilyen tanácstalan.Egyébként a lány "elég menő" a többi között ezért biztos nem lesz könnyű dolgom.

2015. máj. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
talán megpróbálbatnád feleleveniteni azt az ölelkezős időszakot, aztán ha ezt értékeli akkor fokozatosan kezdj el vele többet foglalkozni, érezze hogy törődsz vele :D
2015. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából el már elbeszélgetnék vele tehát inkább arra kérnék választ hogy hogyan teremtsek olyan helyzetet hogy beszélgessünk???
2015. máj. 28. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
ha egyedül van csapj le rá :D vagy egy kicsit elcsépelt, de ha látod egyedül menni valahova akár utcán vagy suliban akkor csapodj oda mellé és mondj neki valami általánosat pl hogy "szia, merre mész, és amugy mizu? " vagy valami hasonló kategóriájú dolgot.. csak ne legyen ennyire átlátszó persze :D
2015. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!