Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y-Cápa kérdése:

Hogyan jöjjek össze egy osztálytársammal, ha félek a lehetséges következménytől?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan, hogy tetszek-e neki és félek, hogy nemet mond, vagy ha megfogom a kezét, akkor kérdőre von. Jól el tudunk beszélgetni, csak kevésszer tudok vele. Kettesben még soha nem sikerült. Hogyan érjem el, hogy valahogy kettesben tudjak vele beszélgetni, ha a randira hívástól nagyon félek? Most például lesz egy osztálytábor, ott hogyan hívjam el egy privátabb beszélgetésre és ha sikerült, akkor honnan fogom tudni, hogy tetszek neki és kezdeményezhetek? 15/F

Előre is kösz a válaszokat!



2014. máj. 4. 11:14
 1/3 FreeK!lleR* válasza:
Ismerős a helyzet mert én is osztálytársammal voltam együtt csak annyi különbséggel hogy én mikor megláttam évnyitón egyből azt mondtam hogy KELL! Aztán a hétvége pont kedvezett mert volt nállunk(Városba) ilyen rendezvény és elmentünk utána nem kellett sok és össze is jöttünk, és alig ismertük egymást. 8hónapot voltunk együtt. Neked azt tudom ajánlani első sorba hogy ne kezdj ki osztálytárssal. Viszont ha mégis akkor meg legyél határozott odamész hozzá félrehívod, és kérdezgetsz tőle de próbáld úgy hogy ne vegye tolakodásnak tehát ne egyszerre az egészet mert belekavarodik.
2014. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennél kicsit lassabban szeretnék haladni az egésszel, mondjuk először csak tudatára akarom adni, hogy szeretnék tőle valamit és ha ő is akar, akkor elkezdünk találkozgatni. De kösz a választ!

Annyit még had kérdezzek meg, hogy miután elhívtad, azután mennyi idővel jöttetek össze és hogyan? Ez pontosan hogy ment, egyszer csak kijelentettétek, hogy jártok, vagy csak nyílvánvalóvá vált kettőtöknek és onnantól kezdve kézenfogva sétáltatok? Ha ez túl személyes kérdes ahhoz, hogy publikáld, akkor csak írd meg privátban. Kösz.

2014. máj. 4. 23:19
 3/3 A kérdező kommentje:
De főleg finom trükkökre lennék kiváncsi, amivel egyenes beszéd nélkül jöhetnénk össze. Akár érintésbeli, akár verbális trükkökre vagy ilyesmikre lennék. Egyenes beszéd alatt értem azt, amikor odamegyek hozzá és elmondom neki, hogy teszik és, hogy lenne-e kedve randizni vagy összejönni.
2014. máj. 4. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!