Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek:tegyük fel van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek:tegyük fel van egy 17 éves lány és 3 éve bele vagy őrülve szereted és ö nem tesz ellenében semmit, ő is érez valamit irántad de sokszor tagadja! Egy kiránduláson összefeküdtünk és mindig is erre vártál megkaphasd őt tökéletes lessz majd-?

Figyelt kérdés
-és a szemedbe vágja hogy ő 2 hetente összejár valakivel csak ugy kefélgetni! De szeretem most mit tudok vele csinálni? Azt mondta hogy többet nemjár össze vele de eddig se tudtam róla tehát ha most is csinálná akkorse tudnák rolla de már fáj amit mond amit tesz!?
2015. máj. 29. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érezne valamit irántad akkor nem vele járna össze kefélgetni hanem veled hát most komolyan nem jössz rá? Csak vakít a szerelem, ez ilyen... szépen felejtsd el és az lesz a legjobb neked ^^
2015. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nyisd ki a szemed és vedd észre, hogy emberileg 100* értékesebb csajok is vannak...
2015. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó kis ringyó!
2015. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem birok lemondani róla mert nem birok, folyamatosan ott van mellettem, nem küldhetem el a francbba, én olyan érzelgős típus vagyok... És nem olyan kis riibancos típus egy barátja volt amiben csúnyán átverték és megfogadta nem kell neki a szerelem!!! de látszik rajta hogy kívááán akar stb de fél!!

abban segítsetek hogy tudnám magamhoz csatolni!!

2015. jún. 4. 09:35
 5/5 anonim válasza:
Te egy talonbatett szerencsétlen vagy, akit időnként előveaznek szemetes ládának, de többre soha nem fogsz neki kelleni
2015. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!