Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még esélyem, vagy már ezt elbuktam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval. Van egy fiú - legyen 'Pisti', aki az osztálytársam, és már ovi óta ismerem. Tél környékén sikerült teljesen belezúgnom, és szerencsétlen másik fiút - mondjuk legyen 'Béla', kivel randizgattam, de lepattintottam, mert valahogy úgy éreztem, hogy csak 'Pisti'-t tudom szeretni. Párszor szemeztünk,olyankor úgy éreztem, csak mi vagyunk, de az első 2-3 másodperc után elfordultam. Néha beszélgetünk, de én ilyen csendes, visszahúzódó vagyok a suliban, ezért csak barátok mellett tudtunk, otthon meg tombolok - jó értelemben, szóval hülyülök, happy vagyok és csak az egyik legjobb barátnőm ismeri ezt az énem. Mit csináljak? Suliban is megmutassam? Vagy ez már késő, és hagyjam szeptemberre? Ha halogatom, akkor van még esélyem, vagy már elbuktam? Magyarul maradjak csendben, a háttérben, vagy legyek happy és senki véleményével ne foglalkozzak? Akkor több esélyem lenne 'Pisti'-nél?

Köszönettel: egy kétségbeesett lány



2015. máj. 29. 18:33
 1/3 Tinista válasza:
Szerintem mutasd meg most, hogy te milyen vagy valójában hidd el jobb lesz. Ne várd meg a Szeptembert mert "Pisti" egész nyáron úgy fog rád emlékezni, mint az a 'csendes lány'. És lehet, hogy jobban fog tetszeni ez az éned és talán még össze is jöhettek. :)
2015. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél? :3
2015. máj. 29. 19:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Kérdőjel helyett pont.

? -> .

2015. máj. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!