Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem lesz barátnőm ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen visszahúzódó félénk srác vagyok. Sajnos nem nézek ki valami jól.. Rengeteg lánynál próbálkoztam már, de a külsőm miatt csak elutasításokat kaptam.. Lányoknál szemben nagyon nincsenek elvárásaim csak annyi, hogy kedves legyen és, hogy valami megfogjon benne... Általában átlagos és közötti szemüveges lányoknál próbálkozok, de reménytelenül... Tudom, hogy mi a baj külsőmmel, de azon nem igazán tudok változtatni csak plasztikai műtéttel amire nem telik.. :/ Magamról annyit, hogy kedves vagyok, udvarias, őszinte, segítőkész és egy picit szeretethiányos. :( Léteznek olyan lányok, akik járnának ronda fiúval? Vagy felejtsem el, hogy valaha is lesz barátnőm?.. 18/F

2015. máj. 30. 00:57
 1/7 Béla1977 válasza:
37%
Ne add fel mindenkinek meg van a párja.Neked is meglesz hidd el..Fő az önbizalom.
2015. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Barom... Szedd össze magad, járj el edzeni, hidd el, hogy az önbizalmad is megnő majd. Öltözködj jól, és hitesd el magaddal hogy te mindent megkaphatsz ami kell. Több sikert érsz majd el, ha megjátszod hogy te nagyonfszagyerek vagy, még ha belül ezt másképp gondolod is. Én is így voltam vele, hogy biztos a külső miatt nincs senkim, meg csúnya vagyok, meg minden... De magamba beszéltem a magabiztosságot, és láss csodát lett kapcsolatom... Ilyen egyszerű.
2015. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem is úgy gondolod, de még nagyon fiatal vagy. Egy egész élet áll még előtted, úgyhogy igen, persze, hogy lehet. De nem kell sürgetni semmit. Ha zavar téged is a külsőd, próbálj meg félretenni a műtétre.
2015. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
biztos hogy lesz előbb utóbb de valószínű hogy nagyon ronda lesz
2015. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ha gazdag leszel. Nemcsak az a baj veled, hogy ronda vagy (bár kétségtelenül az a legnagyobb), de az általad felsorolt belső tulajdonságaid is mind hátrányt jelentenek a lányoknál.
2015. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Adj egy picit lejjebb az igényeidből.
2015. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Helo. Adok egy tanácsot. Nem bunkózásból mondom,de kezdj el vmit sportolni! Legyél ápolt. És figyeld meg megfogsz lepődni hogy hirtelen nem is vagy olyan ronda. Én 16 éves korom közepéig nem sportoltam teljesen rondának hittem magam.Pedig csak ápolatlan divatot nem követő (mostse vagyok páwa de adok magamra) ember voltam. És persze mióta kijárok kondiparkba intenzíven szép kidolgozott testem is van...az arcom is helyesedett közben de mégha nemis lenne helyes az arcom akk is ápolt ,kedves sportos fiu lennék,ez már önmagában vonzó. :) Ugyhogy csak kitartást ha nemakarsz társaságba akk járj egyedül sportolni! Ha intenzíven kitartóan csinálod lesz eredménye:) Én a saját testsúlyos edzést ajánlom,de akár kondiba is járhatsz mindkettő óriási változást hoz akár fél év alatt is ha kitartó vagy!! :) Ja és önbizalmat is ad! A csajok lese fognak rólad szakadni haver ;)
2015. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!