Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mihez kezdjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan erzesem hogy tetszek valakinek az osztalybol (olyan aki nekem is nagyon tetszik) de csak azota amiota ugy tudja hogy en mar nem szeretem.. Ugyhogy nem tudom hogyan kene viselkednem vele ezek utan? 14/L
2015. máj. 30. 18:03
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj! Szerintem beszélj vele őszintén hogy érzel még most is valamit iránta. Vagy választhatod azt hogy féltékennyé teszed egy létező vagy nem létező fiúval. Így megtudhatod hogy ha féltékeny akkor tényleg tetszel/szerelmes beléd. És ha rájössz akkor tedd meg az első lépést.mondd el neki hogy szereted,és hogy nem tetszett az a fiú... barátnőmék is így jöttek össze. Kitalált egy fiút. Ne húzd az időt én tudom az milyen :) 14/L
2015. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte légyszives :D

15/F

2015. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!