Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan másszak ki ebből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Undorodom magamtól a bűntudat miatt. Az egyik legjobb haverom barátnőjébe vagyok szerelmes. Ráadásul nekem is van párom, akivel több hónapja együtt vagyunk hasonlóan a haveromékhoz. Egyszerűen csak rá tudok gondolni. Most is, hogy ma nem láttam a lányt olyan szomorúnak érzem a lelkemet és fáj a hiánya. Teljesen maga tehetetlen vagyok. Egyik pillanatról a másik pillanatra történt ez a dolog. Sosem volt köztünk semmi és senki sem tudja hogy szerelmes vagyok a cimborám barátnőjébe. Eleinte nem is éreztem iránta semmit, de mivel sokat járunk párosan szórakozni, ezért viszonylag több időt töltöttem el vele is. Azt vettem észre magamon, hogy hiányzik és alig vártam hogy újra lássam. Sokat gondolok rá és lassan felőröl ez a dolog. Előfordult többször mostanában hogy amikor szeretkeztünk a barátomnőmmel akkor a barátom párjára gondoltam. Undorító alak vagyok. Hogy tudnám elfelejteni Őt?
2015. máj. 31. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, ebben nem az az "undorító", hogy beleszerettél mert ez bárkivel előfordulhat. Inkább a barátnőddel szemben nagyon gerinctelen húzás. Ha ezek az érzéseid fenn állnak és miközben a barátnőddel vagy is másra gondolsz, akkor szakíts ezzel a lánnyal. Nem érdemli meg, hogy így bánj vele (még ha ő ezt nem is tudja). Te sem örülnél, ha veled ezt tenné valaki. Ez úgy fair ha szakítasz. Szerintem ha tényleg a legjobb barátod próbáld meg elmondani neki, vagy ha ezt semmiképp nem szeretnéd, és a barátságotok is erős és nem áldoznád fel a lányért akkor sajnos el kell távolodnod tőle. Ne menjetek közös programra, ne beszélj vele online, amennyire tudod szakítsd meg szép lassan a kapcsolatot.
2015. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szegény barátnőd! legalább legyél vele őszinte!
2015. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!