Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan másszak ki abból, hogy...

139 kérdése:

Hogyan másszak ki abból, hogy semmi és senki nem tesz boldoggá?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom mi az a boldogság és soha nemláttam semminek semmi értelmét. Mindig elhitetem magammal, hogy boldog vagyok és áll képzetekkel próbálom magam egy "normál szinten" tartani, viszont nemlehet ezt állandóan fenntartani. Tudom mi az igazság és ezt nagyon nehezemre esik elfogadni. Óvodátol kezdve mindent elnyomtam és úgyérzem a lelkem már réges rég meghalt. Egyszerűen nemtudom mit kéne tennem vagy kihez fordulhatnék. Pszichológusok nemtudnak velem mit kezdeni. Segítsen már valaki! 16L
2015. máj. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Segítek. Írj rám
2015. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Hát kezdjük. Mi a boldogság? Per definitionem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2015. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a boldogság egy velünk született alap elégedettség, amit nem másoktól és különböző tárgyakból kell begyűjtenünk, hanem alapvetően megvan bennünk és biztosítja a kiegyensúlyozott létünket. (legtöbben ezt másoktól szerzik, de nekem még az sem segít úgy vettem észre)
2015. máj. 22. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

adrenalin és a komfort zónából kilépés.

kezdésnek,küzdősport pl box és helymászás mondjuk,vagy ejtőernyőzés.

2015. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kinovod ezt.. 16 eves koraban sok fiatal van igy. Addig is tedd magad boldogga: maszturbalj :P
2015. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!