Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egyszerre 2 fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerre 2 fiú vesz körül? Az egyikkel sokat beszélgetek és nagyon jól megértjük egymást, a másik nagyon titokzatos, de viszont nagyon vonzó.

Figyelt kérdés
Akivel sokat beszélgetek az idősebb nálam 7 évvel és szerintem én tetszek neki. A másik velem egy idős, de ő semmi jelét nem mutatja, hogy többet tervezne velem barátságnál. Elég bonyolult a helyzet mert az idősebb srác tetszik a legjobb barátnőmnek,nekem viszont jobban bejön a velem egykorú. Nem tudom mit csináljak. Nem akarom őket hülyíteni, de a legjobb barátnőmet se szeretném elveszíteni. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

2015. jún. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Most kit akarsz választani? Aki a barátnődnek tetszik vagy aki neked?


Azt válaszd aki neked kell b+.

2015. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én szerintem a veled egykorut. Lehet azért titokzatos mert nem akar elveszteni és inkább nem is mond semmit. Ha foglalkozol vele akkor biztos feloldódna. Attolmég hogy nem mutatja hogy vonzódik hozzád nem feltétlenűl van így. 18/F
2015. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Rázd le a 7 évvel idősebbet. 7 évvel idősebb..

A veled egy időssel tudasd, hogy tetszik neked valahogy, küldj valami apró jelet..

2015. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha a veled egykorú tetszik akkor hajrá! Nem lesz se probléma a barátnőddel és azzal vagy aki tetszik neked.
2015. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megy a dilemma.......aztán rosszul döntesz.


Tinilányok tipikus baklövése.

2015. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Double penetration
2015. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az #1-nek van igaza. Tulajdonképpen azt kérdezted hogy "azt a fiút válasszam amelyik tetszik, vagy amelyik nem?"
2015. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarod elveszíteni a barátnőd, mégis "csak azért is" felmerül benned, hogy azt választod, aki neki tetszik, ahelyett, aki neked? Ha ennek ellenére sem egyértelmű, páran már leírták a választ.
2015. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!