Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségként tényleg olyan...

Feleségként tényleg olyan elítélendő ha egy másik férfival beszélgetek esetleg elmegyünk egyet sétálni, de ennyi?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, nagyon kedves, jó humorú, szeretek vele lenni, sétálni, beszélgetni, de ennyi a dolog. A munkatársaim elkezdtek pletykálni, hogy biztosan együtt vagyunk csak mert sokat beszélgetünk. Ma láttak minket együtt sétálni és az egyik kolléganőm (akiről tudom, hogy rendszeresen kibeszél) meg is jegyezte üzenetben, hogy hát ott sétálgattunk... Nekem ez így jó, a Párom előtt sem titkolom, hogy olykor-olykor beszélgetünk, de már kezdek elgondolkodni, hogy nem gáz -e így anyaként és feleségként a dolog. Mostanában a férjemmel nem túl jó a kapcsolatunk, lehet, hogy emiatt vágyódom el inkább, az is meglehet, hogy külön válnak majd útjaink, nem tudom, de zavar a pletyka, holott tényleg csak beszélgetünk, felvidít a társasága a rosszabb napokon is. Ő elvált, neki is jól esik a társaság. Szóval nem tudom, én nem örülök a pletykáknak őszintén szólva, a férfi akivel barátkozom azt mondta csak nevessek a képükbe és mondjam, hogy igen együtt vagyunk ha Ti úgyis ennyire tudjátok és ne foglalkozzak velük mert annál rosszabb. De nem tudok nem foglalkozni vele... Bosszant. Mit tehetnék? Ha bujkálunk annál rosszabb.
2013. júl. 7. 01:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Az elitélendő hogy meg sem akarod menteni a házasságod,nem dolgozol rajta,belenyugodtál hogy nem megy s másnál keresel vigaszt.Zárd le ha unod s majd utánna sétálgass,ez igy undoritó.
2013. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, abban, hogy sétálgatsz és beszélgetsz egy kollegával, abban a világon semmi elítélendő nincs.
2013. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
2%
Ha már te elbizonytalanodsz a dologban kedves,akkor mit vársz más emberektől?Hát ha szétmentek a férjeddel,akkor nincs mit szégyellned.Amúgy sem kell más véleményével törődni,ha lesz köztetek valami,ha nem lesz köztetek semmi.
2013. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan!

Én világéletemben csak fiúkkal jöttem ki, 2-3 tucat közeli fiúbarátom van, akikkel kettesben vagy többesben láthatnak. Az embereknek saját észjárásuk van, mindenki azt fogja gondolni arról, amit lát, ami az ő világképébe illik, ez ellen nem lehet tenni semmit.

sőt, sokan azt is odalátják, ami ott sincs, mert látni is azt akarják, ami az agyukban van.:)

2013. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%
Amikor egy nő elmegy egy férfival, sétálgatnak, beszélgetnek, nevetgélnek, azt úgy hívják, hogy randi. Gyakorlatilag fogadod annak a férfinak az udvarlását, a következő az lesz, hogy pár hét múlva megcsókol, majd felmentek a lakására, aztán jössz az ősrégi mentegetőzéssel, hogy nem akartad te megcsalni a férjedet, csak hát szerelmes "lettél". Csak úgy. Te nem is tehetsz semmiről, a sors akarta így...
2013. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Salx Narval ***** válasza:
44%
Igen, szerintem az.
2013. júl. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem lenne semmi gond, egyértelmű lenne a válasz, kollégával beszélgetni természetes dolog ha jóban vagytok, de aztán kétértelmű lesz a leírásod. Először azt írod hogy semmi több nincs, csak séta és beszélgetés, de aztán mintha magadat akarnád menteni, mondod hogy nem vagytok jól a férjeddel, és elvágyódsz. Evvel arra utaltál hogy mégis több van a dologban, az a "semmi több" kifejezés nem teljesen helytálló.

Én sem tudom hogy miért nem küzdesz a házasságodért. Ha nagyon nem működik akkor tényleg külön kell válni, de azon is gondolkodj el hogy miért vágyódsz el és hogy mik a valódi érzéseid. Azt mondod hogy felvidít a rosszabb napokon is. Hiába nem csalod meg a férjed, de ez attól még egyfajta menekülés és a boldogság máshol keresése.

Tehát alapvetően semmi gond sincs avval ha beszélget valagi kollégával, sőt jóban van férfikollégával, de ez a te leírásod alapján sokkal többről szól. Magaddal legyél őszinte először.

2013. júl. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 józsi40 válasza:
38%
Magadat ne csapd be!Te is tisztába vagy vele,mi is zajlódik le benned.Séta,beszélgetés......ezt hivják randinak.
2013. júl. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
53%

Jaj hányszor hallottam már én ezt, h nincs közöttünk semmi.

Aztán meg úgy cumizta a palit, mint aki két hete nem evett.

Arról meg ne is beszéljünk, h ez a felfogás csak addig ilyen természetes, míg te találkozol egy pasival.

Fordított helyzetben már itt vernéd a nyálad a többi idiótával, h mit képzel a férjed, h más nővel találkozik.

2013. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
67%

A beszélgetés, séta nem baj önmagában, de a fogalmazásod, ahogy írsz, többre enged következtetni.


Pl. nem az írod, hogy egy "kollégámmal", hanem "megismerkedtem egy férfivel a munkahelyemen". A "bujkálás" szó is elég árulkodó.


A séta sem baj, ha mondjuk ebédidőben kisétáltok kajálni, de ha rendszeresen munkaidő után találkoztok előre megbeszélve, hogy "felvidítson", az már randi.


Még az sem lenne gond, ha pár munkatársaddal elmentek egy olyan programra, ami téged érdekel, a férjedet meg kirázza tőle a hideg, de te kihangsúlyozod a férjeddel megromlott kapcsolatodat.


Szóval összességében ez így nagyon nem oké.


Nem írod, mi a gond a házasságodban, nyilván minden két emberen múlik, szóval nem ítélkezni akarok, de először jobb lenne ezen elgondolkozni, és ha lehet, akkor változtatni rajta.

2013. júl. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!