Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Miert teszi ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert teszi ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki amugy tetszik, es csomosuor hulyulunk, meg ilyesmi, szoval mosolyog ram orakon , szemezes stb. De nem tudom mit akarhat tolem, de most mar jo lenne tudni, mert ez nem allapot :/

Mintha nem merne lepni, vagy nem tudom. De en meg nem merek odamenni es megkerdezni tole, hogy miert csinalja ezt. Mert mi van ha utana tavolsagtarto lesz? Akkor mar hianyozni fognak a szemezesek, meg ezek :(

Egyfolytaban ra gondolok, es nyugtalanit ez a dolog.

Szerintetek mi lehet ra a valasz?

Mit tegyek?

Elore is koszi a valaszokat


2015. jún. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet félénk. Szerintem dumálj meg vele valami közös iskolán kívüli programot. Majd ott jobban meglátszik hogy ő hogy viszonyul a dologhoz.

Én is csak szemezgetni szoktam de sosem megyek oda senkihez mert bevallom, gyáva vagyok. De ha esetleg a lányok olykor megkönnyítenék a dolgom úgy már menne a dolog. Lehet vele is ez van.

2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Bejösz neki.
2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

O nem az a felos tipus :)

De olyan jo lenne vele :))

2015. jún. 2. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök beszari, akkor ítéletnapig is várhattok a csodára. Amúgy meg mi van abban, ha távolságtartó lesz? Nekünk hány ilyen pofonba kell belefutnunk, csak mert "elvárás", hogy a pasi kezdeményezzen? Ha ő nemet mond, akkor lesz még ezer másik, nyugodj meg. Beszélgess vele, flörtölj, dicsérgesd, ha te nem mutatod ki, hogy szabad az út, akkor lehet, hogy sose fog lépni. Egy próbát megér, hajrá.
2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Es mi van ha jol erzi veled magat, de azert nem lep, mert ahogy belegondol nem jossz be neki annyira es nem vagy olyan akiert ugy oda tudna lenni.16/l

Nekem ez a tapasztalatom:/

2015. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!