Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Szerelmes belém a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szerelmes belém a lány de én nem szeretnék mostanában kapcsolatot egy lánnyal sem?!

Figyelt kérdés

16F

Ő 15L

Nemrég ismertem meg,jófej

Sokat beszélünk

Már többször hívtuk egymást telefonon.

De én nem közeledtem felé szerintem egyszer sem.

Szimplán azért beszélgetek vele ennyit meg minden mert jó a társasága.ő talán a legjobb lánybarátom

De ő többet érez.

Ma beszéltünk facen és ő megkérdezte hogy van e kedvem valahova menni,magyarul ő hívott randizni azthiszem.Dehát belementem,mi történhet?!

Nem az az oka hogy nem néz ki az elvárásaimnak megfelelően,nagyon aranyos lány.

Hanem mert március végén próbálkoztam egy lánynál akibe hihetetlenül bele voltam zúgva majdnem 1 éve.és túl félénk voltam vele szemben és mindent elszúrtam.

1 hónapig próbálkoztam hátha...de összejött egy másik sráccal.

Letaglózott a dolog de nagyon.annyira hogy még mindig nem sikerült kihevernem.

Ő volt az első lány akit valaha leszólítottam.

Ez a csalódás elvette egy ideig a kedvem a kapcsolatoktól de nagyon.

Akkor mikor ismerkedtem ezzel a lánnyal megfogadtam hogy egy jó ideig nem kell barátnő ha vele nem sikerül...

De még azért nem kell barátnő mert nyárra már rengeteg programom van és nem érnék rá egy barátnővel is foglalkozni.

Mert dolgozni megyek,jogsit is most rakom le,röplabda edzések is kezdődnek,haveroktól is kicsit eltávolodtam mostanában és velük kell helyrehozni a barátságot és a közmunkába is bele kellene kezdenem...

Ezért nem szeretnék mostanában barátnőt...de őt nem szeretném megbántani.

Szerintetek mit csináljak?



2015. jún. 4. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod neki meg teljesen egyenesen amit gondolsz, hogy nem akarsz kapcsolatot, akkor tovább fog reménykedni, és az 1000x rosszabb! Nem kell kedveskedni, sajnos a megbántást nem lehet elkerülni... Mindenképpen rosszul fogja érezni magát. De ha rendesen a szemébe mondod ezt, akkor valamivel hamarabb túl lesz rajta.

(Bár ezt az első szerelmes mizériát nem értem. Eltelt egy év, semmi értelme, ha remetéskedsz!)

Igaz én sem nagyon szeretem, ha valakinek 15-16 évesen már 20 barátja/barátnője volt, de azért nem kell így elzárkózni, ha tényleg jól érzed magad vele.

Na mindegy, nem rábeszélni akarlak :) Mondd meg neki, hogy volt egy csalódásod, és szó sincs arról, hogy nem aranyos, vagy valami baj lenne vele, egyszerűen nem tudnál rá úgy nézni, mint a barátnődre.

Persze ezek után biztos, hogy valamilyen szinten megváltozik a kapcsolatotok. De ne vigasztald, ne kenj magadra mindent, mert úgy csak arra tud majd gondolni, hogy milyen értékes dolgot veszített éppen el.


Sok szerencsét!! :)

16/L

2015. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló élményem de egy barátom azt mondta hogy nem kell el zárkózni azért mert egyszer nem sikerült. Gondold végig te mit érzel iránta őszintén. Meg a múlt az el múlt enged el és lehet hogy ő lesz az a lány akivel tényleg egy hullám hosszon vagytok. Mond meg neki hogy nyáron nem lesz sajnos sok időd rá de ha lány komolyan gondolja akkor képes várni egész nyáron. Meg ha most nem jöttök össze akkor lehet hogy semmikor. Meny el a randira és minden ki fog derülni. :)
2015. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!