Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti minek örülnétek jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti minek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Elutazom egész nyáron, úgy hogy a barátommal két és fél hónapig nem látjuk egymást. Gondolkoztam azon ,hogy búcsúajándéknak adok neki előre megírt leveleket, vagy arra hogy mivel ő szereti a sört.. arra gondoltam h minden eltelt hét után veszek neki különböző söröket amiket az eltelt hét után megihat, és csak kisebb üzeneteket hagyok rajtuk. melyik a jobb?

ilyenek lennének a levelek: [link]

vagy még gondoltam egy ilyen "túlélő" csomagra ami ilyen lenne: [link]



2015. jún. 6. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ötletnek nem rossz egyik sem. Bár szerintem lehet jobban örülne egy kettesben töltött napnak veled, mielőtt pár hónapra elutazol. Ajándékot inkább amikor majd hazaérsz lenne jobb adni. Persze lehet más másként látja.

Amúgy pedig ha szeretitek egymást a legjobb és legkedvesebb ajándék ti vagytok egymásnak.

2015. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
együtt lennénk egész nap persze :) csak kédés h melyik ajándékot adjam ott neki :)
2015. jún. 6. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A szeretet kimutatásánál nincs jobb ajándék.

Pasiként, én ehhez úgy állnék hozzá, hogy akármilyen kis figyelmesség, egy kulcstartó, egy fényképp kettőnkről, vagy bármi ami emlékeztet kettőnkre megfelelő ajándék lehet. Biztosan van olyan dolog ami utalhat kettőtök életében valami jó emlékre. Én inkább ilyesmire tippelnék.


Az előre megírt leveleket szívem szerint hanyagolnám, kivéve akkor ha nem te saját kezűleg írtad őket. Mert a sablonos dolgok, azok elég személytelenek. Ha már mindenképp ajándékot akarsz neki hagyni és azzal azt a karod kifejezni, hogy sokat gondolsz rá és szereted, akkor mindenképp valami személyes dolog kellene hogy legyen. valami amit megőrizhet amíg vissza nem érsz. Ami az eszébe juttat amikor távol vagy tőle, és azt fejezi ki hogy szereted.

2015. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi srácok :)) , és amúgy a leveleket én írtam volna meg saját kezűleg :) , de most már meg van mi lesz a jó ajándék, köszönöm :))
2015. jún. 6. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Amúgy 1-es és 3-as is én voltam. :) De ez lényegtelen. Ha tudtam örülök, és szívesen segítettem.
2015. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!