Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti minek örülnétek jobban egy...

Ti minek örülnétek jobban egy komplett öltözetnek vagy 2-3 nadrágnak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 17:54
 1/9 Gergő14 válasza:
komplett öltözék de attól függ kiröl van szó férfiről vagy egy nőről?
2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Mindkettő hasznos.
2015. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gyerekről van szó.
2015. jún. 1. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikusabb, ha variálható, több darabos, pl. nadrág-felső, így nekem mindegy lenne, hogy két nadrágot kapok vagy egy póló-nadrág együttest.
2015. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-3 nadrágnak. Mondjuk én konkrétan azért mert pólóból, pulcsiból mindig sok van a fiammal, a nadrágal viszont mindig bajba vagyunk :)
2015. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a komplett öltözetnek, itt gondolom szettre gondolsz. én is próbálok úgy vásárolni a fiamnak hogy szettek legyenek, de ha nem is szépen passzoljanak egymáshoz :)
2015. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bárminek örülnék, a lányom mindent elkoptat,kilyukaszt és leeszik, nincs az a ruhamennyiség ami elég lenne:)
2015. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy valószínűleg a gyerek nadrág mínuszban van, de ha csak nadrágokat adok az olyan hiányosnak érzem.

Lehet hogy van sok pólója és pulcsija de lehet hogy sok csak otthoni.

És szerintetek hány db nadrág lenne elég egyenlőre?

2015. jún. 2. 08:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi van éppen fogyóban itthon
2015. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!