Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 3 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve szerelmes vagyok egy fiúba, és észrevettem hogy ő is érdeklődik irántam, de egyikünk sem mer lépni. Tudnátok esetleg tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Minden nap rá gondolok, és egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Sokszor álmodtam már róla, olyanokat hogy összejöttünk, elmentük együtt kirándulni, stb. Barátnőim és a szüleim szerint is totál összeillünk. Facebookon néha szoktunk beszélni, és észrevettem hogy ott sokkal jobban megnyílok előtte, mert ugye nincs ott előttem és nem félek annyira tőle, de ha a suliban meglátom, hozzá se merek szólni. A születésnapomon és a névnapomon is felköszöntött, de sosem hívott még el egy találkára. Nagyon szeretném neki elmondani az érzéseimet, de általában nincs egyedül, a haverjaival szokott lenni. Itthon mindig eltervezem, hogy másnap beszélek vele, de abban a helyzetben mikor ott van tőlem 1 méterre már gondolni sem merek erre. Érzem, hogy készen állok egy kapcsolatra, de szóba sem jöhet más fiú, csakis ő. Egyik barátnőm javasolta, hogy ha facebookon nem félek beszélni vele, akkor mondjam el neki ott, de én személyesen szeretném, az viszont nem megy.

14/L


2015. jún. 6. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
hívd át hozzátok dvdt nézni pl
2015. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!