Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktattam a barátom (smsek),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktattam a barátom (smsek), hogy nagyon tetszik neki egy újonnan megismert lány. Hogyhogy még én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Néhány éve járunk, gondok mindig voltak, az ő részéről, igazi csodabogár. Elég sokat bántott, rengeteget tűrtem neki, mégis 3 év után ő szeretett ki belőlem és nem én.. szakított is, de 2 nap után megbeszéltük és újra együtt vagyunk. Közben belenéztem a telefonjába és kiderült, hogy megismert egy lányt akivel váltott 1-2 smst, semmi komoly, szívességet kért tőle majd megkérdezte, hogy egyébként mi a neve. A lánynak bejött volna, de mondta barátom, hogy ő nem árulhatja el a nevét (én vagyok neki még ugye..)

Most láttam egy olyan smst is, hogy még a héten is írt neki barátom, megkérdezte, hogy miújság....Mikor kiakadtam közölte, hogy nehogy már én legyek megsértődve inkább GONDOLKOZZAK el azon, hogy miért történhet ez velünk, miért tetszhet meg neki más lány? Azaz én változzak, én bántom, velem van a baj! Közben meg évek óta ő a kakukktojás, semmi se jó neki soha és már rég én szakíthattam volna! Egyszerűen nem tudom ezt felfogni, hogy ez mind az én hibám! Kérlek, valaki...? U.i.: még ezek után sem dobtam ki!



2014. aug. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Álomkapcsolat.
2014. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem szerelmes beléd a barátod, miért alázkodsz meg, miért akarsz olyan kapcsolatot fenntartani amitől már a másik fél szabadulna. Ha velem ez történne, akkor megkérdezném mit szeretne, de nem könyörögnék, nem vádaskodnék nem zsarolnám és ha mellettem akar maradni akkor megbeszéltük, de ha ezek után is előfordulna hogy flörtölget akkor én ott hagynám. Akkor már nem is akarnám már megbeszélni sem. Hagyd őt élni és hagyd őt dönteni, ne akaszkodj rá és ne tisztázd hogy ki volt odaadobb és rendesebb a szerelmi dolgok nem ezen mulnak, vagy érzi irántad vagy nem, ha nem szeret akkor meg hagyjad elmenni.
2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pi.csába
2014. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást, ha nem volt jó vele, akkor miért nem szakítottál, illetve miért nem dobtad ki, miután visszakunyerálta magát? Bántani csak azt lehet, aki hagyja magát, egy kapcsolat minősége pedig rendszerint két emberen múlik. Egyébként meg akárhogy is van, de szerintem nincs jogod mások telefonjában matatni.
2014. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy ki, mi, mennyi hiba. A lány is mindegy, hogy ki. Le fog lépni, ha bizonytalan marad benned, felesleges szivni a vérét abban a reményben, hogy majd azzal leállíthatod ezt. Nem teszi most meg, majd egy év múlva mással.

Te azt csináld, hogy ha akarod még őt, akkor bízzál benne.

Akarod még vele amúgy?

2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!