Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem ismerem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem ismerem, de szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srac,akit tavaly nyaron ismertem meg.Nagyoon tetszett es epekedve vartam valamo reakciot a folyamatos hajbaturos bamulasan kivul(felreeertes ne essek ez nagyon bejott) suliidoben eleg messze kerultunk egymastol,es csak mostanra kerultunk ujra egy tarsasagba..meg aznap ramirt higy gyonyoru voltam aznap es szuletesnapomon is felkoszontott,de azota semmit.Most akkor mivan ? Mit kene tennem?Amugy skorpio a srac ha ez barmit is szamit. L/16

#ismerkedés #szerelem #tehetetlenség #kilatastalansag avagy most mit tegyek
2015. jún. 7. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt hittem rák
2015. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

gondolom egy helyes páwa, aki bárkit megkaphat


amúgy meg a skorpió veszélyes állat! bár ezt lehet kár volt leírnom, most még jobban fogsz gerjedni rá

2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egyaltalan nem egy pawaslagyolo gyerek.Egy normalis kinezetu,aranyos srac aki messze elter az megfogalmazott stilustol.De koszonom a tobbe kevesbe ertelnes valaszokat:)
2015. jún. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!