Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gondom van egy lánnyal.5 éve...

Kovika13 kérdése:

Gondom van egy lánnyal.5 éve ismerem már, és ahogy először megláttam egyből beleszerettem.2 évvel idősebb nálam, és habár van valakije nem vagyok képes lemondani róla. Ő nem tudja hogy szeretem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más lányokkal is, aztán csak beleszeretsz valaki másba. Jobbat tényleg nem tudok, ez viszont tapasztalat, ami többé-kevésbé szokott működni.
2014. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy srác, kb 5 éve tetszik, amióta ismerem azóta tudom, hogy nem vagyok teljes nélküle, és szeretem, de ő engem észre sem vesz, vagy legalábbis jelét sem mutatja, és azt hiszi van barátom, mert sokat lógok egy másik sráccal, aki amúgy neki is a haverja, de sokan hiszik azt, hogy járok a sráccal pedig szó sincs erről.

Bármikor próbáltam eddig beszélni vele, mármint aki tetszik, valahogy nehézkes erőltetett volt a dolog, ő nem nagyon akart velem beszélgetni, gondolom nem kedvel...

Ez van.


Kérdések hozzád:

A lánynak tutira van pasija? Vagy csak felételezed? Láttad őket kézen fogva, csókolózva? Vagy csak úgy tűnik, h barátja van? Mert nagyon nem mindegy ám. Ezt saját tapasztalatból mondom neked.

Miért nem tudatod vele, h többet akarnál? Amúgy jóba vagytok? VAGY SZoktatok beszélgetni? Ha tényleg van pasija, és elmondod neki, h szereted őt, legalább megvan az esélyed, de ha nem mutatod, fejezed ki h tetszik akkor tényleg esélytelen. Ez is tapasztalat sajnos.


Először azt hittem az a srác írta ki a kérdést, aki nekem tetszik, pont illik rá a dolog, nem mutat semmi jelet, és azt hiszi, h barátom is van, így tutira nem is fog odajönni hozzám sosem.

2014. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tutira van barátja, szinte minden nap lát om őket, de már szakítottak egyszer aztán újra összejöttek. Úgyhogy nem tudom hogy meddig lesz így.De azt tudom hogy minden nap , ha lefekszek ő az utolsó gondolatom és ha felkelek ő jut először eszembe. Ha roszz napom van csak rá ,, kell'' néznem és legjobb lesz a nap.
2014. okt. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!