Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályból mindenkinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályból mindenkinek van pasija csak nekem nincs, na jo majdnem mindenkinek. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,az osztálytársaimmal szemben nem vagyok cicababa!Mar annyira unom az egyedül létet,hogy az mar kar is!Az ismerőseim(most fiúkra ertem) azok szépnek,es főként humorosnak,jo fejnek tartanak!Az utcán utannam néznek a srácok ennek örülök,de viszont semmi sincs a láthatáron!S tenyleg nem akarok valakivel eggyutt lenni csak "muszájsagbol"!Viszont ha elmegyek a barátnőimmel vásárolni vagy valami ok mindig kezen fogva sétálnak,s csak en vagyok egyedül!Ez el is megy egy ideig de amikor megkérdezik,hogy miert nincs barátom -hat elpirulok s témát váltok!De ennél mar csak az idegesítőbb amikor egy évben van 4xszer (Hal istennek )családi összejövetel s mivel en vagyok a legfiatalabb velem kezdik !Sok kérdést fel raknak azt csak bizzam ra a válaszokat adni!De amikor jonnek evel a fiuzos dumaval akkor kikeszitenek!ilyenkor rátesz a bátyám is ,hogy ;En csak a lányokat szeretem vagy mi!?ilyenkor érzem,hogy megnyílik alattam a föld es elsüllyednek !Bocs a helyesírásert,na meg a novelláert!! koszi a válaszokat ;))
2015. jún. 7. 21:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Velem van a baj??Vagy mi lehet a gond?!
2015. jún. 7. 21:39
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen korszakom majd jönnek a fiúk!!(ha nem vagy csúnya)
2015. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!