Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Körülöttem mindenkinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem mindenkinek van barátja, szinte csak nekem nincs. Mindenki azt mondja hogy milyen szép és kedves vagyok, nem értik hogy miért nincs barátom. Ismerkednék de nem járok bulikba. Hol és hogyan ismerkedjek? 15/l

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
az internet eléggé nagy, de óvatosan, nagyon veszélyes
2015. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mi ez, valami verseny 15 eveseknek hogy kinek van, kinek nincs? :D
2015. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt ne ismerkedj:D

Nagyon csekély az esélye hogy olyat találsz majd aki tetszik külsőre és ha ilyet is fogsz ki esélyes hogy tőled 200 km-re lakik.

Valami szabadidős tevékenység vagy bármi:)

2015. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem versenyzek senkivel
2015. máj. 22. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát neten ténleg bajos... Pl itt ismertem meg egy pszihopatát aki zsarolt meg mindent el akart követni.

De én találtam itt egy legjobb barátot akivel hónapok óta dunálunk minden nap csak messze lakik :/

Egyébként nekem sincs pasim... De én mindig úgy veszem hogy fiatal vagyok még, meg nem fogok összeállni senkivel csak azért hogy legyen.

Független vagyok! És ha nem vagyok szerelmes akkor erősebb is ;)

15/l

2015. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Internethez:


Én meg neten (bár nem gyakorin, hanem egy flashjátékos oldalon) ismertem meg a barátnőmet, akivel 7 éve együtt vagyunk :)


Elmebeteg állatot bárhol, buliban, villamoson, akárhol ki lehet fogni.

2015. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!