Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik legjobb barátnőmbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Agile kérdése:

Az egyik legjobb barátnőmbe beleszerettem. Nem tudom, hogy elmondjam neki?! Parázok egy kicsit, de hatosztályosba megyek és nem szeretném elbukni a dolgot. SOS! 13/F+L

Figyelt kérdés

Kérlek ne olyan válaszokat írjatok, hogy nincs ilyen, meg olyanod olyanodsincs, blablaabla.

Amúgy a lánynál 7/10 vagyok, én is bejövök neki.



2015. jún. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

"7/10" :D az semmi,tudod nem csak a külső számít

És tényleg nincs fluxuskondenzátorod muhahahaha 😂👏🏻😘

2015. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki (max nemet mond), bánni fogod hogy nem mondtad meg neki. Lehet örülni fog neki és minden jól alakul:)
2015. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt valami, azt mondta, hogy barátként 10000/10, a belső tulajdonságaimat 10/10re értékelte.

Attól félek, hogy a Friend Zone - ban ragadok.....

1# Vérig sértett eme csodás beszólásod... 😒👌

2015. jún. 9. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, mert nem tudhatod, hogy mi lesz.


Mivel most is csak barátok vagytok, így nem lesz kb semmi változás azzal, hogy barátzónába kerültél, maximum annyi hogy le kell mondanod róla. Különben is, 6osztályosba mész (ha jól értelmeztem), szóval nem gáz ha visszautasít. Majd megismersz új lányokat.


(Még csak 13 éves vagy, ugyhogy van még időd a csajozásra)

2015. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!