Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kel tennem ahoz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kel tennem ahoz, hogy belém szeressen a legjobb lánybarátom? (lent. )

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk jó barátok és az utóbbi időben a legjobb barátok lettünk. Nemrég elcsattant az első csók és azóta már nagyon sokszor smároltunk, de most elkezdtünk azon gondolkodni, hogy hogyan tovább, én szeretem őt, de ő azt mondta, hogy még nem érzi, hogy szerelmes lenne belém még barátként szeret és fél ezért attól, hogy mi lesz nem tud dönteni, de tudom, hogy nem akar elvesziteni. Mit kéne tennem ebben a helyzetben, hogyan érhetem el, hogy szeressen igazán?

2015. jún. 5. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
szerintem aludj vele aztán dugd meg ha ezután se akar járni még lehet egy jó szexpartnered, hajrá komám!;D
2015. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen célom :)
2015. jún. 5. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
hát az kár, pedig már kutatások is igazolták, hogy egy jó szexszel magadba tudod bolondítania a kiválasztott csajt és ösztönösen kötődni kezd hozzád, ne mondd, hogy én nem szóltam! és szívesen! :P
2015. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne lógj a nyakán pl. , köztudott hogy a lányoknak bunkók / "rosszfiúk" kellenek
2015. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekkora hulyeseg az amit a negyes irt...en peldaul utalom a bunko pasikat. Es nem is talalkoztam meg olyan csajjal akinek a bunoo kellene...:)
2015. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Velem is ez tortent nem reg en mindent megtettem erte de o nem akarta elrontani a baratsagunkat de en nem tudtam tovabb lepni es a baratsagunk megromlott ez vegedt mar nagyon sajnalom h nem engedtem el es ezt mar nagyon banom
2015. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz vele, mintha leszarnád, hidd el, hogy oda lesz érted.:D
2015. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem érez irántad semmit de megcsókolt?ez fura na mindegy.légy vele kedves de nehogy ilyen bunkó mint amiket irtak,plvisszafogottan hogy annyira ne látszódjon hogy megőrüsz érte csak légy vele barátságos mosolyogj stb.:)
2015. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HorusS ***** válasza:
Csinalj ugy mind ha le**arnád en is ezt csinaltam es lassan kezd irantam erezni valamit es egyre jobb a kapcsolatunk hagyad o keresen es neha emlits meg neki lanyokat meg ilyesmit es talan rea jon hogy megis erez irantad valamit ne keresd anyit had hianyozal neki ;-)
2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet,hogy furcsa,de a #4-esnek és a #9-esnek van igaza.Nem szeretem a bunkó pasikat,de azt se akit könnyen megkaphatok.Én is voltam ilyen helyzetbe.Volt egy fiú barátom aki közömbös volt nekem mindig.De Ő évekig szeretett.Aztán ,mikor más lányokkal flörtölt nagyon féltékeny voltam és megtetszett.Magamból kiindulva ,ha a lány helyébe lennék ,meg lennék nyugodva,hogy ott van egy biztos pont,aki Te vagy.Így nem olyan izgalmas.Szerintem tuti Ő is úgy van ahogy én voltam:többet érez barátságnál,kevesebbet szerelemnél.
2015. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!