Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi volt? (nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt? (nem tudom értelmezni)

Figyelt kérdés

16F

A lány 16L.

Osztálykiránduláson ismertem meg.mert ugye lehet más iskolákból is hozni diákot...

Párszor váltottam pár szót vele és ennyi.én sokszor néztem őt mivel nagyon tetszik.nemtudom ő hogy van vele.

Egyik este a buliban összevesztek a barátnőivel mert egyikük sokat ivott olyan dolgokat akart csinálni amibe józanul nem menne bele.

Éshát ugye mindig az alkohol győz.jól összevesztek.

És a kiszemeltem szomorúságában egyedül elment a sötétben sétálni pityeregve.

Fogtam magam és utána futottam mégse legyen egyedül

Olyan 2km után fordultunk vissza.akkor is azért mert én szóltam neki hogy már nem kéne e visszafordulni...

Út közben tök jól elbeszélgettünk.mindenről.kezdtünk Elszakadni attól a veszekedés témától is.

Miután vége volt a kirándulásnak este már be is jelölt ismerősnek facen.

Ráírtam hogy hogyhogy bejelölt...azt írta hogy emlékezett a nevemre meghogy keresi azokat az embereket akikkel volt a kiránduláson.

Tegnap megbeszéltük hogy elmesélni miből felelt.és én is.

És most felhozta a témát és rám került a sor.

Én megkérdeztem mit kéne mondanom.erre ő ":D.na hello"

És elköszöntem tőle.ennyi...

Ez mi volt a végén szerintetek?

Egyszerűen nem értem

Mit tegyek még?



2015. jún. 9. 23:37
 1/5 anonim válasza:

Ne nyomulj túlságosan, mert azt egy lány sem szereti

Amúgy nem értem en sem ezt, pedig lány vagyok, de a lányoknál néha bekattan valami, nyugi :)

2015. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# 1 Az első mondatod nem igaz. :DD
2015. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kattant.
2015. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mindent értek, amit leírtál, de ez lehet, hogy a korkülönbség :-) hát ha jól értem:


"Tegnap megbeszéltük hogy elmesélni miből felelt.és én is.

És most felhozta a témát és rám került a sor.

Én megkérdeztem mit kéne mondanom."


itt az történ, hogy ő kérdezett tőled valamit, te meg nem értetted meg a kérdést és neki meg nem volt kedve elmagyarázni, hogy a kérdés, amire már ő válaszolt, arra neked mit kellene válaszolnod, úgyhogy inkább elbúcsúzott. Ettől még lehet bármi jó. Lehet hibázni. Bár nekem kicsit furcsa benned, hogy mit értetlenkedsz ennyit vele (rákérdeztél, hogy miért jelölt be - mintha ezt helytelenítenéd), most meg nem érted a kérdést, amire ő már válaszolt... De aztán lehet, hogy valamit én érted félre...

Amúgy jó fejnek tűnsz, szóval ha tetszik, vedd azt biztatásnak, hogy bejelölt és legen egy kicsit több önbizalmad.

42f

2015. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: "valamit én értek félre" akart lenni
2015. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!