Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, úgy érzem bejövök neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány,aki tetszik,ezért szoktam figyelgetni,hogy mit csinál,ha a közelében vagyok.:)

Sétálgatunk a suliban,mondok valami vicceset a társaságomban,1-2 ember nevet,elismételem,mert valaki nem értette elsőre stb, a csaj előttünk ment a barátnőivel,valószínűleg kifülelte,hogy mit beszélek mert nevetett és vissza is nézett.Néha összeakad a tekintetünk,már beszélgettünk is és úgy érzem bejövök, neki,tudom,hogy nem sok az infó,de valaki mondhatna véleményt arra,hogy szerinte van-e nála esélyem(vagy hát bejövök-e neki).Jajj még valami, alkalmattán látom,hogy engem figyel,de hát ne,nem tuti,csak felém néz elég sokszor.



2015. jún. 12. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
jajj, 17/F
2015. jún. 12. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem irod hogy 17 eves vagy azt hittem volna hogy te vagy az osztálytársam.. Ugyan ez a helyzet :D

Egyebkent beszélgess vele.. Es ne várd el tole,hogy o kezdeményezte az osszes beszélgetést.

14/Lány

2015. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a te esetedben bejön neked a srác? :D
2015. jún. 12. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki! Beszélgess vele, mosolyogj rá, legyél előzékeny (pl. engedd előre, ha épp ajtónál vagytok vagy ilyesmi), nevettesd meg, aztán ha párszor már beszéltetek, akkor elhívhatnád valahová.
2015. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetszel neki valószínű szóval beszélgess vele és hívd el valahová.

Amúgy a lány nem egy évfolyammal alattad jár?

2015. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de,eggyel van alattam,zala-megyei vagyok,szóval valószínűleg nem te vagy az,ha erre akarsz kilyukadni.:)
2015. jún. 12. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!