Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyértelmű jelek? Bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű jelek? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba. Közös bandázásokkor mindig összenéztünk/röhögtünk, és viszonylag sokat beszéltünk fb-n. A legjobb haverja tudja rólam, mindig biztat, és segít nekem. Eddig úgy tűnt, a barátnőm jön be neki, de a haver azt mondta, nem fognak összejönni. Aztán most volt egy buli. A haver azt mondta, számítsak valami jóra a srác felôl... Hát ez konkrétan úgy nézett ki, hogy este 7tôl kb éjjel fél négyig együtt voltunk, és nagyja részt csak mi ketten dumáltunk. Bárhova mentem, mindig 1 perc után jött is utánam:) Aztán egy ágyban is nyúltunk el, egy harmadik személy társaságában. Ott is, a sötétben fejünket egymás felé fordítva feküdtünk, de nem aludtunk, hanem egymást néztük, bár nem lehetett nagyon tudni, mikor kinek van nyitva a szeme, néha összeröhögtünk. Többször elkezdett csikizni, sokszor, és mivel erre én allergiás vagyok, mindig úgy jött ki, hogy védekezésemben hozzábújtam...

Aztán reggel másabb volt a hangulat. Akkor is összenéztünk, de nem dumáltunk kettesben. Csak ott volt ô is, ahol én. :) Aztán amikor mondtam neki, hogy sajna nem tudok jönni a bandafotózásukat megnézni, kicsit elszomorodott, és próbált valami alternatív megoldást találni, hogy korrepre is mehessek, meg velük is.

Így összegezve nagyon gyors volt a váltás... Nem tudom mi lehet ez. Nagyon nyugis srác, amolyan jófiú. Nem értem, hirtelen elkezdtem ôt ennyire érdekelni?!

16/L, ô 17/F, a haver 18/F, és igazi rosszfiú...



2013. jan. 27. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor iderült, hogy ugyanazt a 'gáz' bandát szeretjük, felkeltünk, beraktunk tôlük két számot, és arra ugráltunk. Ott megfogta a kezem, és próbáltunk úgy táncolni, aztán megfordultam, és 'Titanicot' játszatott velem, ô volt Dicaprio, én meg Rose... :)
2013. jan. 27. 13:13
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem bejössz neki a viselkedése alapján. :)
2013. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem bejöttök egymásnak. :D
2013. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na,mi lett a vége? :)
2016. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jártok?:D
2018. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk, 2013 február elseje óta. :D <3
2018. nov. 25. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vagytok még? :)
2020. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!