Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne ilyenkor csinálnom/te...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ilyenkor csinálnom/tennem?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves srác vagyok. Hetedik osztályba megtetszett egy lány akivel nagyon jóba vagyok még mostanáig is, ahogy eljött a nyolcadik évfolyam és össze jött az akkori legjobb barátommal. Utána szakítottak stb. eljött a ballagás és 2 hétre rá elmondtam hogy mit érzek iránta és vissza utasított mert neki nem kell most senki, igazából sejtem hogy nincs esélyem nála de nagyon bele szerettem. És most újra össze jött ugyan azzal a személlyel. és még mindig szeretem rossz látni őket . Szerintetek mit kéne még tennem? Mert én küzdök érte bármit megtennék hogy megkapjam nem tudom elfelejteni. A lány beállította a telefonomon hogy ő legyen a háttérkép. És már nem tudom mit csináljak.

2015. jún. 13. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítsd át, ha zavar. Legközelebb ne add oda neki. Nem olyan bonyolult.
2015. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gyakran vonzódunk olyanokhoz, akik elérhetetlennek bizonyulnak.

anno nekem is volt ilyen, egy fiú mindig utánam szaladgált annak ellenére, hogy nem akartam tőle semmit.

lehet, ha nem foglalkoznál vele többet, hanem túllépnél azon, hogy nem lesz a tiéd, találnál egy olyat, aki megérdemli a szereteted.

egyébként a lányok gyakran, miután nem figyel rájuk a fiú, féltékenyek lesznek, zavarja őket, hogy már nincs rád hatással.

mindenképp lépj tovább,szerintem csak kihasználja az érzéseidet.

minek rakja magát háttérnek, ha van pasija?! rakja ki annak magát.

2015. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!