Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kell csinalnom ilyenkor?

Santana_33 kérdése:

Mit kell csinalnom ilyenkor?

Figyelt kérdés
A baratnommel mar majdnem egy honapja vagyunk egyutt de nagyon szerelmesek vagyunk egymasba. Anyaek mar megengedik hogy atjojjon de meg a szajrapuszinal nem sikerult mas. O kerdezte hogy nem fekszunk e le mondtam hogy jo... holnap jon at kerlek segitsetek mit hogy csinaljak hogy jo legyen kicsit izgulok. 13 evesek vagyunk
2015. ápr. 16. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Várj még pár évet :)
2015. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Feküdjetek le az ágyba és aludjatok együtt, jól mondja, majd reggel keljetek fel. :)
2015. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem o mashogy gondolta ezt a dolgot
2015. ápr. 16. 18:55
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor ő a fűbe akar feküdni
2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Legalabb is megfogta ott lent es kerdezte h akarom e? de akkor meg nem ertettem utana mondta h fekudjunk le en meg mondtam h majd hetvegen
2015. ápr. 16. 18:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiam, a 10 centis pélódra egy gumi sem menne rá, s ő már teherbe eshet, te meg tuti nem fogod kihúzni időben.
2015. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csak a zseblámpádat akarta kivenni a zsebedből és azzal akart szórakozni....
2015. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy nem hordok magamnal zseblampat. Neki van gumija azt mondta szoval fogunk vedekezni
2015. ápr. 16. 19:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj h 13 évesen már dugni akar és ahogy kivettem a szavaidból ő már túl sokat tud erről a korához képest. Egyébként a korotoktól eltekintve is túl gyorsan haladtok, lassítani kellene
2015. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
13 évesen? Inkább mond azt h beteg vagy azt kész ! Külömben ez csak gyerekszerelem ilyenkor még nincs dugás! Azt se tudjátok hogy kell a pózokat se a "menetét" se. Még semmit nem tudtok!és ha organizál, ha belőled is kijön! És különben se egyből a kuki megy a nuniba hanem 1. Lépés 2.lépés... ha nem olyan nagy a lyuka hogy beférjen..... akkor mi van?ha? Ha összeragadtok, az nagyon kínos lesz! Inkább ne csináljátok
2015. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!