Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volna?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy lánynak,hogy szerelmes vagyok belé,de van barátja,és ha tegyük fel szakítanának valamilyen okból kifolyólag akkor érdemes volna megint felhozni ezt a témát?

2015. jún. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Komolyan szét akarod szedni őket??!! Ez nagyon szar lenne később ha véletlenül összejöttök...

De ha szakítanak és nem miattad, akkor úgy a legkönnyebb h te vígasztalod és ezáltal kötődni fog hozzád és méllyebbre szövődik a kaocsolatotok. De ne rögtön a szakítás után támadd le, mert sok lenne neki és pofonvágna... :D de am igen, érdemes! Ha megvígasztaltad és bízik benned, akkor hívd el beszélgetni, sétálni és ne töketlenkedj, hanem szépen óvatosan adj neki egy puszit! Ebből érteni fogja h mit akarsz! És csak minimális az esélye h kidob! Sok szerencsét! :D

2015. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket nyugi :D Csak ha valami történne köztük és szakítanak..:) De már elmondtam neki,hogy szeretem és akkor nem venné rámenőségnek?
2015. jún. 14. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Rámenősség... Hmmm... A rámenősség az nem ez! Nem is értem h mitől kell Ennyire félni ettől. Az, h megvigasztalod aztán elviszed sétálni, h most jön a jó idő. Mondjuk nálunk egy ideje csak esik. Na! Ha elviszed vhova, v csak náluk vagy, v suliban v ahol akarod és elkezdi mondani, h csalódott meg minden akkor jön a "gyógypuszi", h ne fájjon annyira a szíve. Ha ezt szépen mosolyogva fogadja és nem hagy ott, v bármit mond, ami finom visszautasítás akkor folytathatod a hadjáratot. De ne szakítás után. Egy-másfél hónap v 2 és finoman kezdheted! Bár lehet h hülyeséget beszélek!


Első voltam! Bármi kérdés és priviben segitek!

2015. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!