Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belebolondulok, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebolondulok, hogy nem lehet az enyém. De már úgy érzem, hogy végleg esélytelen ez a dolog. Hogy tudnám enyhíteni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Több, mint egy éve szerelmes vagyok egy nálam 15 évvel idősebb pasiba. Bulikban ismerkedtünk meg. A kapcsolatunk röviden: keverünk aztán hetekig nem látjuk egymást. 4x vagy 5x történt meg, de csókon és tapin kivűl más nem történt. Eleinte én nem akartam, utána már ő nem, mivel fiatal vagyok, és lett neki egy kapcsolata. 2 hónapja nem láttam már, és elhatároztam akkor, hogy ennek vége. 2 hónap ide vagy oda még mindig szeretem. Olyan szenvedélyesen, mint mikor először éreztem, hogy ő kell nekem. Nem mondtam a szemébe, de valamennyire tudja, hogy én így érzek. Hiszen látszik rajtam. Ha találkozunk nem is figyelek másra, csak rá. Se facebookon, se telefonon nem beszélünk már. A közös szórakozó helyre nem járok, mert fáj látni őt a barátnőjével. De nem telhet így a nyaram, hogy alig merek ebbe a kis városban kimozdulni, nehogy összefussunk. Soha nem lesz az enyém, mert nem kellek neki. Az ő fejébe max a szex megfordult, de semmi érzelem. Gondolkoztam, hogy sporttal terelem el a figyelmem, vagy nyáron majd ha munkába állok. Veletek volt hasonló dolog? Nem merek nyitni a fiúk felé, elszórakozgatok.. de ha más adódna őt képzelem oda, mert senki más nem kell. :(
2015. jún. 14. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ne legyél ilyen önsorsrontó. Ez a vonat elhúzott, és a világfájdalmad pedig a kutyát sem érdekel, csak magadat szívatod. Kapd össze magad és meglásd jó lesz :)
2015. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!