Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon durva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon durva ha 12 évesen van barátom? Többi lent.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,a tanulmányi átlagom nagyon jó.Van egy 14 éves barátom,akivel fél éve együtt vagyunk.Egyszer volt egyszer kétszer előfordul egy-egy szájrapuszi,de az tényleg ritka.Csak puszi meg ölelés,valamikor kézen fogva járkálunk.Természetesen semmi szex vagy bármire nem gondoltunk,még csak szóba sem jött,ha szóba is jönne,biztos nem csinálnék semmi rosszat.úgygondolom,ráérek még 5-6 év múlva.Szóval szerintetek nagyon rossz ha van ennyi idős barátom?

2015. máj. 31. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem, szerintem aranyosak vagytok:)
2015. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Semmi problèma nincs vele, nyugodtan 15\F
2015. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Amíg tényleg csak ennyit csináltok, és semmi többet, plusz ha nem befolyásolja a tanulmányaidat, tehát nem kezded mellőzni a tanulást a srácért, addig szerintem nincs vele semmi gond. :) Persze valóban fiatal vagy még, de csak ennyivel akkor sincsen szerintem baj. Főleg, ha szüleid is megengedik...
2015. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem durva nekem is volt barátnőm 12 évesen
2015. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szexeltek, akkor nem durva.
2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ^.^
2015. máj. 31. 23:45
 7/17 A kérdező kommentje:
igen a szüleim is tudnak róla:D
2015. máj. 31. 23:46
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
kamasz szerelem, teljesen normális :)
2015. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
17%
dugnotok kéne.
2015. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
32%
Én mint kitünő tanuló 8 éven át a közeledbe se jönnék ha tudnám van egy pasid mert szerintem aki már ilyen korán kezdi annak is van egy kis.... az agyában. Bocsi. Ha a fiú értelmes és kedves stb. akkor az oldaladon állok de jómagam is / 15/F / és az osztályunkban is f*..szfejek vannak...Például én tuti nem járok senkivel még egyetemista nem leszek (: Viszont ha boldog vagy örülök szerintem ritka az igazán boldog emberek száma manapság.
2015. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!