Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gaz? Mennyi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gaz? Mennyi az eselye annak hogy osszejojjon valami?

Figyelt kérdés

Na szoval az a helyzet hogy volt baratommal kb 1 honapja szakitottunk es van a legjobb haverja akit eddig utaltam mint a szart... de mostanaban tok joba lettunk es kedden kertem hogy gitarozzon nekem es elkezdett viccelodni hogy annak busas ara van..(a vegere kitalalta hogy harom menet mondtam hogy nem) aztan masnap dumalok osztalytarsammal es es nekibaz egyik osztalytarsaval es erre megilyeszt olyan volt mintha megolelt volna de meg se. Csutortokon gitarozott nekem ket szamot is es utanna rajotten hogy total belepirultam...

Es egy csomoszor ugy setalunk be edzesre mondjuk hogy atkarol vagy ilyesmi de azert nem tudom hogy most erez e valamit mert hasonlokat csinal massal is.... es az a gaz meg hogy az exem legjobb haverja...



2015. jún. 14. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem exed haverja csak dugja az exed volt csajait tőled se akarok többet főleg ha másokkal is ezt csinálja.

Látja a sebzett vadat( vagyis téged) akit könnyen le vadászhat lehet hogy csak szórakozik veled én a helyedben vigyáznék magamra 20/F

2015. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha mással is ezt csinálja szerintem nem valószínű, de én pl sosem jönnék össze az exem legjobb haverjával..
2015. jún. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!