Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik lány tetszik azoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyi94 kérdése:

Amelyik lány tetszik azoknál nincs esélyem, akiknek tetszem azoknak pedig nálam nincs esélye! Miért van ez így? Veletek is van/volt így? Milyen lépésekkkel próbálkoznátok egy olyan lánynál akinél 0% az esélyetek?

Figyelt kérdés
Sokat agyaltam már ezen, de magamtól nem tudom a választ a megoldásra! Sok olyan lány van akivel járnék de nincs náluk esélyem még barátságra sem, de akik velem akarnak járni azoknak nálam nincs esélye! Légyszi segitsetek hogy tudjam a választ és hogy tudjak lépni valamelyik irányba! Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 4. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez igy van :/ velem is, néha basz az élet de ki kell birni! Majd jön az igazi
2015. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
üdv a klubban ! válasz köztes megoldást
2015. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Marko polo ***** válasza:

Figyelj , valahol el kell kezdeni mert ha sokat válogatsz akkor egyedül maradsz...

De ha akkora játékos vagy akkor előbb beszerzed azokat akik össze akarnak veled jönni, és előbb utóbb csak féltékenyek lesznek azok akikkel te akarsz össze jönni...

(Sok sikert! Én ebbe nem segítettem!)

2015. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egyszer eljön az igazi de miért van ez így?
2015. jún. 4. 21:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Marko polo ebben igazad van és nem is válogatok hanem van bennem egy olyan érzés hogy aki velem boldog lenne én nem tudnék vele boldog lenni, és ezért inkább visszautasítom hogy ne bántsam meg mégjobban
2015. jún. 4. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:

hát sztem ne legyél olyannal, aki nem tetszik, nem is értem ezt a mentalitást h "csak azért, hogy legyen valakim" , nekem hányingerem lenne..

Jól mondják: egyrészt eljön majd az igazi, másrészt egy próbát bármi megér. Én lány vagyok, ugyan így voltam vele, de lejjebb adtam. Megbántam, mert eljött az igazi, aki mindenkinél tökéletesebb. És nem is értem miért gondoltam, hogy beérem kevesebbel :)

2015. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mikor jön el az igazi? Nem nagyon tudok ebben hinni, mert nekem még sose volt olyan hogy eljött az igazi :D
2015. jún. 15. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat ez nem olyan dolog, h kikiabalasz az utcara, h hol vagy igazi nincs idom rad varni aztan megjelenik 20 jelolt... Lehet, h majd egy pillanaton fog mulni az, h talalkoztok-e vagy sem, de amikor meglatod tudni fogod, h igen, o kell nekem.
2016. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy làny akit egy éve szeretek és tetszik nekem. Annyira szeretem hogy akàrmit képes lennék megtenni érte, de közben kiderült hogy a làny màst szeret, de az a fiú csak kihasznàlnà. Hallottam mit mondott a lànyról a hàta mögött, és csak kihasznàlja és hülyének nézi. Hiàba bizonyítok a lànynak nem akarja elfogadni amit én akarok, mindig azt mondja nekem hogy nem erőltethetem rà hogy velem legyen, de én úgy gondolom hogy a làny sem erőltetheti ràm hogy ne legyek vele. Van 2-3 titok amiért csak azért nem tud senki és azért nem került bajba a làny mert én tartom neki a hàtamat. Hogyan mondjak el neki mindent ha még meg sem hallgat? Esetleg a titkai felhozatalàval értessem meg vele mit akarok? Nem úgy értem hogy fenyegetném, csak valahogy szépen közölni vele a dolgokat :D Valaki valami ötlet?
2016. aug. 22. 11:14
 10/11 Marko polo ***** válasza:

Ismét megnyílt Ez a téma ahogy látom :)

Nos, sajnos így elég nehéz az eseted, Szerintem Egy szinten csak légy a csajjal rendes és sajnos hagynod kell hogy kihasználja a srác, vagy Neked kell intervencióba lépned a megfelelô pillanatban, ha esélyed nyílik rá.

Ha meg a csaj folyamatosan csak kihasznál, Akkor hagyd a tudod mibe :D

2016. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!