Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak? 12 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? 12 éves lány vagyok. Elég észrevehetően bejövök egy 14 éves srácnak. Nekem is tetszik, de van még egy apa is a témában. :'D (többi lent)

Figyelt kérdés
Èn eddig városban laktam ahol a fiúk lenèztèk az 1-2 èvvel fiatalabb lányokat. (csak korabeliekre vagy idősebb lányokra buknak) Viszont most elköltöztünk falura, ahol lett egy csomó barátnőm\(fiú)haverom ès itt pedig hajtanak rám az 1-2 èvvel idősebb srácok. Van egy 13 èves fiú aki sètálni hívott... a lènyeg, hogy egy 14 èves fiú meg strandra hívott de èn nemmentem el mivel egyedül lány meg a fiú haverjaival elèg gáz viszont meg az osztálytársaimat meg nem engedik el egyedül a strandra, mert fiatalabbak mint ènÍígy hát úszott ez a program. Mindenki nyaggat, hogy jöjjek össze vele de èn rosszul èrzem magam ha egy ilyen idős pasival járok... vagyis nem idős ez csak gyerekkènt az èvek lènyegesebbek hisz èn mèg csak most serdülök, neki meg már bajúsza is van (halványan). Szègyenlem mèg azèrt is, mert a lány osztálytársainak rendes nagy alakjuk van nekem meg mèg nincs :) Aztán meg ha apukám megtudná... nem szidna le csak ... nemtudom. Vágyom kapcsolatra. nemtudom, hogy mit tegyek. Belevágjak? De ha apukám nem bízna bennem ès folyton azt hajtogatná, hogy ebbe meg abba ne hagyjam magam...elèg ciki egy tèma.. Hisz tudom ,hogy a fiúk kèsőbb èrnek ès biztsos vagyok benne, hogy az illető nem akar felnőtteskedni. Legalább is nekem a csók a max.!!!! ( ilyen idősen a járás mèg csak arrol szól NEKEM, hogy eggyütt legyünk, èlvezzük a másik társaságát) Meg duplán èvvesztes vagyok, mert most 5.-es vagyok de 7.-es is lehetnèk.Köszönöm,hogy elolvastátok. Segítsetek! :\

#èn 12 èves vagyok #ő 14 èves #szègyenlős vagyok #nem vagyok nagyon pasizós
2015. jún. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
apud biztos a legjobbat akarja neked de ha neked úgy jó akkor nem fog szólni... de az nem igaz hogy később érnek... (van amelyik sose) de nem mind később :P
2015. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleg fiatal vagy:)
2015. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem beszélgess apukáddal erről a témáról.

A fiúk tényleg később érnek,például akiket én ismerek azok most lehetnek a te érettségi szinteden:D

De ez egyénfüggő.Ha a fiúnak is annyi a max. mint neked, és tényleg szereted és ő is téged akkor szerintem vágjatok bele:)

15/L

2015. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tanácsokat :)))
2015. jún. 15. 20:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok tanácsokat, mert kicsit mèg bizonytalan vagyok :)
2015. jún. 15. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elmúlt.
2023. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen korban is már ilyen nagy kereslet van a lányokra.....:D hát elgondolkodtató.

Fiúk ne legyetek már ennyire hiénák!


(Srácként mondom)

febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!