Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam (lány) sokszor a közelembe akar kerülni esetleg átkarolni.

Osztálykiránduláson lemaradtunk és hirtelen megváltozott. Ketten maradtunk egyedül és odajött hozzám, hogy karoljam át nehogy elvesszen. (:D)

Még a egy bók szerűséget is odadobott, hogy "hé te edzel?".

Az az érdekes, hogy az ilyeneket az utóbbi 1-2 hónapban kezdte el így év vége felé.

Igazából szép lány meg minden csak picit összevagyok zavarva mert néha csinál hasonlókat más osztálytársammal is például rövid időre a vállukra hajtja a fejét. Mondjuk az utóbbi eddig csak egyszer fordult elő...

Áhh tiszta idegroncs lettem az utóbbi 1 hónapban, hogy akkor most mik is szándékai. Az egyik felem aztmondja, hogy csak tipikus nőies kacerkodás meg mittudomén a másik meg azt, hogy belémzúgott :S.

Bocsánat a túl hosszú kérdést, viszont még így sem írtam le mindent, hisz nem egy élettörténetet akarok írni.

Előre is köszönöm a normális válaszokat :)


2015. jún. 16. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Há mit tom én... Velem is ezt csinálta tegnap nem csak veled :)
2015. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy osztálytársak vagyunk. Ha igen akkor csövi :D
2015. jún. 16. 20:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az :D János, tudod.
2015. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Napasztmek.
2015. jún. 16. 21:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2015. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 15. Sőt ő hamarosan 16 én meg decemberben leszek csak 15.
2015. jún. 16. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem abszolút lehet mindkét eset sajnos (kacérkodás is), bár ha még csak ilyen fiatalok vagytok, akkor én valószínűbbnek tartom, hogy tetszel neki. :)

Szerintem valahogy próbálkozz be nála, hátha kapsz egy egyértelmű jelet.

2015. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pont erre várok már hetek óta. Egy egyértelmű jelet akarok kihúzni belőle. Viszont az a gyúrós bók szerűség kicsit szíven ütött. Plusz nem tudom, hogy kéne be próbálkozni nála. Lesz még egy közös nyaralás az osztállyal ez olyan 2 napos lesz. Ekkor fogom utoljára látni, hisz 15 km-re lakunk egymástól. Magyarul 2 napom van becsajozni. Tisztára mint valami szar Amerikai tini film. Azért kösz a választ :)
2015. jún. 16. 21:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele kicsit többet kettesben lenni, a bókot is akkor kaptad, nem, mikor ketten voltatok?
2015. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

wee're all living in ameerikaa!!

amerrikaa! is wunderbaar!

2015. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!