Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem kellek senkinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem kellek senkinek, nagyon szomorú vagyok ez miatt. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
szexelj
2015. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nem így van,ne legyél szomorú. 😊 Ha felvidítás kell,akkor írj privit :D
2015. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Miért érzed úgy, hogy nem kellessz senkinek?

Légy erős, türelmes.

A fiúk legnagyobb többsége csak az 1-2 hetes jó esetben hónapos kapcsolatok kellenek, mert nem gondolják komolyan a dolgot. Te gondolom komolyan gondolod a dolgokat, ami nem baj, sőt, az a jó. Légy büszke magadra! A mai lányok legnagyobb része r*b*nc. Sajnos. Ha az emberi civilizációból kiírtanánk az önző embereketet, a bunkókat, a szemétládákat és csak az önzetlen, tisztaszívű emberek maradnánank, akkor kb 100 ezren (jó esetben!) maradnánk a 7 miliárdból.

Úgyhogy légy türelmes, minél több csalódás ér, annál erősebb leszel lelkileg. Sose rágódj a múlton, mindig pozitívan gondolkodj! Előbb vagy utóbb megtalálod azt, akit melléd rendelt a sors. Lehet, hogy bele telik még 5 évedbe de megéri. Soha ne add se a lelked és a büszkeséged.

19/f

2015. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

*soha ne add el

Tehát a dolgod: ne rágódj a múlton. A múltal tény, hogy szembe kell nézni, le kell győzni a félelmeidet, amit úgy tudsz megtenni, hogy megteszed azt, amitől félsz. Tehát a múltal egyszer kell "leülni beszélgetni", egyszer kell legyőzni és utána soha többé nem foglalkozni vele. Utána csak a céljaid lebegjen előtted, csak pozitívan gondolkodj! (Igen, sikerülni fog!) Ha pozitívan gondolkodsz és elhiszed, hogy sikerül minden akadályt venned az Életben akkor sikerülni is fog. Ha elhiszed, hogy találsz egy normális fiút, akkor foksz is.

#3-as voltam.

2015. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ez segít beszélgethetünk. 22/F :)
2015. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kellesz nekem, mint a távirányítónak az elem!
2015. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Love is in the air achivement unlocked sir #6
2015. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3mas, hol vannak az életben az olyan gondolkodású pasik, mint te?
2015. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Itt. :D

#3-as #4-es voltam.

2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És engem mi a túrós csuszáért kellett lepontozni? 😃
2015. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!