Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért érzem úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért érzem úgy hogy nem vagyok jó senkinek? (Többi lent. ) 15/L

Figyelt kérdés
Az osztályban szinte az összes fiúval jóba vagyok, szoktunk dumálni is meg minden. De ha játszunk valamit vagy csak egy olyan helyzet van engem miért nem tudnak megpuszilni? Vagy megfogni a kezem? Egyiküknek sincsen barátnője, szóval ez sem lehet a baj, meg ha lenne is a másik osztálytársnőm kezét ugyanúgy fogdossák meg puszilgatják. A kinézetemmel sincsen baj, mert átlagosnak mondható vagyok. Nem vagyok se büdös, nincs szájszagom stb. Segítsetek légyszíves. Fiúk válaszát is várom!

2014. jún. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Fingszagod lehet akkor!
2014. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2014. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az sincsen és megkérek mindenkit hogy ne ilyen hülye válaszokat adjon! Köszönöm.
2014. jún. 4. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
kép??????????????????
2014. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
mert talán tisztelnek?! hülyén hangzik és sokan lehet röhögnek ezen de van ilyen engem az összes haverom tisztel és nem érnek hozzám egy újjal se ha csak nem segítségről van szó
2014. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a tiszteletes válasz nagyon jó megfigyelés!!!

Ha kapcsolatra vágysz akkor szerintem ne az osztályodból keresgélj.

2014. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ebben lehet valami. :)
2014. jún. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!