Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden ésszerű magyarázat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ésszerű magyarázat nélkül eltűnt, de mégsem, mi ez az egész?

Figyelt kérdés
pár hónappal ezelőtt ismertem meg egy személyt, és ami azt illeti, ezidő alatt meglehetősen meg is kedveltem, és eddig minden jel arra mutatott, hogy kölcsönösen is igaz. minden remekül ment egészen a múlt hétig (találkoztunk több alkalommal is), amikor egyszer nem válaszolt többé az üzeneteimre. semmiféle negatív előzménye nem volt szerintem a dolognak, még egy kis nézeteltérés sem. ennek ellenére az instagramon továbbra is likeolja a képeimet, valamint az internet többi részén is kedvegeti a dolgaim/figyelemmel kísér. de válaszolni nem válaszol semmire. tudom, hogy kínos, hogy ilyen internetes dolgokat hozok fel példának, de ugyebár a kommunikáció hiánya miatt személyes találkozást sem tudok megszervezni. nagyon aggódok emiatt az egész miatt, ugyanis úgy érzem, hiányzik nekem - meg nem is értem mi történhetett. (és itt pedig sorok százait írhatnám arról, hogy márpedig ő nem egy átlagos ember, tehát még csak más példájához sem nagyon tudom hasonlítani az egész köztünk lévő dolgot.)
2015. jún. 19. 22:55
 1/1 anonim válasza:
Kérd meg valamelyik ismerősödet, akit ő is ismer, hogy kérdezze meg tőle miért csinálja. :(
2015. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!