Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele, vagy nem? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy nem? Még én sem tudom.

Figyelt kérdés
Az a lényeg h kb 3 hónapja már együtt vagyunk, nagyon messze lakik tőlem, és alig látom és beszélek vele mostanság, nem tudom h szakítanom kéne vele vagy nem, valami tanácsot tudnátok-e adni, mert azt megköszönném...

2015. jún. 20. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt igazából kettőtöknek kellene megbeszélni, mert ha egyébként remény sincs rá, hogy találkozzatok legalább rendszeres időközönként ami előre tervezhető, akkor valószínűleg úgyis az lesz a vége, hogy valamelyikőtök szép csendben feladja. A távkapcsolatokhoz szilárd alapokon nyugvó, stabil kapcsolat szükséges és ha ritkán is, de rendszeresen kell tudjatok találkozni személyesen is, mivel ha ez nincs, akkor az előbb utóbb az egész kapcsolatot szét fogja verni, nem épp békés és baráti viszonnyá alakítva a dolgot. Ha úgy látjátok, hogy esélye nincs annak, hogy legalább 1-2 havonta egy hétvégét együtt tölthessetek kettesben, és szeretitek egymást, jobb ha megbeszélitek azt, hogy mindketten élitek a saját eletetek, aztán majd ha egyszer úgy hozza a sors és mindketten szabadok lesztek akkor megpróbáljátok újra. Jobb így, mint hogy folyton azon rágjátok magatokat, vajon mit csinál a másik, aztán meg összevesztek, mert valamelyikőtök épp kihagyott egy hívást a megbeszélt időben, vagy nem válaszol időben.
2015. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!