Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
A baratomnak megmondtam, hogy szakitani akarok vele es elkezdett iszonyatosan sirni, azt mondta ,,en vagyok az eltetoje" meg hogy ,,soha nem tudna feldolgozni". Nagyon megsajnaltam. Nem tudom mit csinaljak? Tenyleg nem tudna tul tenni magat rajta?
2015. ápr. 12. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán dobd ki. Nem lesz baja csak kicsit sajáltatja magát!
2015. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem! A szakítás mindig rossz! Neked is rossz lesz hiába te szakítasz! Túl fogja élni! Majd kicsit bulizik, haverok, csajok és már túl is van! Ne maradj egy kapcsolatban csak sajnálatból!
2015. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mér akarod dobni?
2015. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert mert mar nem vagyok bele szerelmes
2015. ápr. 12. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod ha évekig szerelmes vagy valakibe és hirtelen vége a dolognak, akkor mindenki azt hiszi, hogy ezen sosem teszem túl magam, jaj mi lesz. Túl fogja élni, ne félj. Férfi, vagy mi a szösz.
2015. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apukám mondta nekem hogy 'te lány vag vagy mi a fasz' :DD
2015. ápr. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!