Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » G. áz ha élvezem hogy megfogja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G. áz ha élvezem hogy megfogja a fenekem? :' ( annyira k*r. Vanak erzem tole magam.

Figyelt kérdés
Sziasztok 14éves vagyok van egy barátom már 3éve nagyon szeretjük egymást:) és átszokott jönni és csókolózunk es megfogja a fenekem vagy csak ha ölelkezünk neha akkor is megszokta..es en annyira elvezem..olyan jo erzes ha megfogja..es o meg annyira fel h megharagszok erte ha megfogja ..es egyszer mondtam neki hogy nagyon jo erzes...es igy mar megmeri fogni...es olyan k*rv.anak erzem magam azert mert ez tetszik :'( ..szval.. ez ugye.nem normalis.? :(

2015. jún. 20. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális :) de ne kösd ezt a fiúk orrára
2015. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:)
2015. jún. 20. 18:45
 3/12 anonim válasza:
100%

Ez teljesen normális érzés!!! :)

Az lenne a gond, ha nem élveznéd, a k*rvás meg az lenne, ha a barátod mellett még 8 srác fogdosná ( és élveznéd).

2015. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért 11 évesen már volt (párkapcsolati szintü) barátod?
2015. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nekem most reményt adtál adja az ég, h minden csaj úgy élvezze ezt, mert én is folyton ezt csinálom a csajokkal :D
2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! :)

Nem vagy ettől kur.va, nyugi. Sőt, jó is, hogy ilyen megfontolt vagy, hogy ez még meg is fordul az agyadban. Semmi baj nincsen.

Ebben a korban a 3 éves kapcsolat nagyon ritka! Gratulálok!:)

2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mivel a barátod már 3 éve ez így teljesen normális
2015. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén nekem is fura hogy már 11évesen és hogy így kitartunk egymas mellett..de az en reszemrol ez olyan szerelem elso latasra volt..:) pedig nem hiszek az ilyenekben.:) koszonom a valaszokaat.:)
2015. jún. 20. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

te már egy bitch vagy, nincs mit tenni ez ellen.. szomorú, de ez van.. sry

#REKT #Pacicarry #GGWPizi

2015. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dehogy is semmi baj :) ez jó dolog :) szeret! az a lényeg! :)
2015. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!