Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányomnak egy róma barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányomnak egy róma barátja van. Én ezt nagyon ellenzem de szerintem minden szülő így lenne ezzel. De egymásba vannak esbe. Csak interneten tudnak beszéni. Mert a fiú messze lakik tőlünk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Elöször ismerd meg! Én sem szeretem a romàkat,de egy esély mindenkinek jàr!
2015. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányomnak egy Párizs barátja van, és én egész jól kijövök vele.
2015. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%

"szerintem minden szülő így lenne ezzel"

nem, nem lenne így vele minden szülő, csak az, aki előítéletes. ismerd meg a lányod barátját és a családját is. Ez a minimum, attól teljesen függetlenül, hogy roma -e vagy sem. Mivel, ha fehér bőrű az illető, akkor is ugyan úgy lehet hogy bántja a lányodat. Szóval ismerd meg, és meg fogod látni, hogy mi a helyzet...

2015. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha a jobb a helyesírása a fiúnak mint neked, akkor vegye el feleségül a lányod.
2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Mindent tegyél meg hogy szétmenjenek, ki tudja lehet el akarja adni a lányod prostinak.

Sok olyan eset előfordult már hogy az elcsábított hölgyet külföldre vitték és többé nem került elő.

2015. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Mi bajod a kicsi Caesar-ral?
2015. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

És nagyon jól teszed, hogy ellenzed!

Valahogy próbáld meg lebeszélni erről, nem tudom mennyire makacs a lány, de próbáld meg! De csak finoman, mert ha nagyon tiltanád tőle, talán mégjobban akarná.

Az én lányomnak sem hagynám, az biztos... Meggyűlt már velük a bajom sokszor, és arra már rájöttem, hogy bármilyen normálisnak néz ki, sajnos vér nem válik vízzé, vagy hogy mondják. Pedig próbáltam már esélyt adni nekik. Tapasztalat!

Felőlem lehetne az én lányom barátja bármilyen származású, bármilyen vallású, de roma nem...

2015. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden út Rómába vezet!
2015. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Találkoztak már? Milyen messze laknak?
2015. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért vicces ezt hallani ^^ 17 éves, negyedvérig roma srác vagyok... Eddig az összes barátnőm szülője imádott, tényleg nagyon jóban voltam velük, elfogadtak engem.

Nem értem miért lenne baj ha roma... pláne hogy nem is ismered (elnézést a tegezésért). Szerintem előbb ismerd meg aztán gondolkodj azon hogy elszakítani őket.

Mellesleg meg nem a származás teszi az embert, hanem a neveltetés...

2015. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!