Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nemtudom eldönteni, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg: a barátommal 7 hónapja együtt vagyunk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem szeretem, mégis néha meg úgy, hogy mégis.

Nem tudnám őt elengedni, de ez a kettős érzés és gyomorgörcs, felemészt.

Nem akarom elengedni, mert nagyon szeretek vele lenni, hozzábújni. Mégis néha úgy érzem, jobb lenne kicsit megint egyedül. Első kapcsolat, 16 éve leszek. Mit tegyek? Valahogy nem akarom kidobni. Ami megromlott azt me kell javítani, nem eldobni. Mint régen. Köszönöm.



#szerelem #párkapcsolat #nem akarok szakítani
2015. jún. 21. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2015. jún. 21. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. De úgy érzem inkább csak a rendszeriség miatt vagy vele! Nekem egy egy éves kapcsolatból kellett így kilépnem, nem mertem megtenni az elején, bár kissé' más is volt a szituáció. Szerintem beszéld meg vele mindenképpen! Esetleg egy rövid szüntet tartsatok, hogy milyen a másik nélkül.

Sok sikert!:)

Lassan 16/L.

2015. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez az első kapcsolatod. Mivel ő az első igazi pasid, nehezebb elengedned. De ha már nem érzed azt, hogy fullosan szereted, akk beszélj vele. Parasztság, h azt hiszi minden oké veletek.

De az is lehet, h félsz. Lehet, h most kezdődött komolyabbra fordulni a kapcsolatotok, és ez megijesztett. Várj egy kicsit, és ha még mindig nem sikerült rendezned ezt magadban, akk dumáld meg vele. Biztos megérti

2015. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De attol mert beszelek vele, meg nem kell elengednem. Ugye?

Nemakarom elengedni ugy erzem.

2015. jún. 21. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Kettős érzés. Most elengedném. 3 nap múlva enne érte a fene. Ezt anyukám is megmondta.
2015. jún. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!