Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel csoki...

Angol cocker spániel csoki kiskutyát szeretnék venni de nemtudom eldönteni hogy a Gyémánthegyitől vagy a Rizibizitől vegyek kiskutyát. Melyik a jobb kennel?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyikből sem vennék. Levélben részletezem, ha akarod.
2015. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod de mégis melyik lenne a jobb kennel?
2015. márc. 11. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Rizibizi szemét szaporítò, láttam màr nála elletett kutyát menhelyre dobva, mert már nem hozott pènzt.., szar körülmènyek között tartja a kutyáit, aki innen vesz, ezt tàmogatja, hogy mèg tovàbb ezt csinálhassa.

Inkàbb tenyèsztöt keress, ahol jòl vannak tartva a kutyàk, ne a szín legyen az elsödleges szempont.

Gyèmànthegyit nem ismerem.

2015. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez az utolsó megjegyzés elég meredek.


Nem ismerem a "céget", de ha szerintem így járt el akkor annak - legalábbis tenyésztői berkekben - hamar híre megy és hitelteleníteni szokták az ilyen "tenyésztést".


Másfelöl a menhely sem hiszem, hogy szó nélkül hagyta volna a dolgot.

2015. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez a szomorú sztori :( a nö még mondta is hogy öt nem érdekli, már nem az ö kutyàja... de a honlapján a fotòkon még ott pòzolt ez a kutya is "fénykorában".

Persze azòta szeretö otthonra lelt külföldön, hála a menhelynek.

2015. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Rizibizi oldalán fent van hol tartja a kutyáit...
2015. márc. 20. 16:51
 7/7 Andrea Szabo válasza:
Fent vannak a honlapjukon a házukról és a kutyák lakhelyéről is fotók. A rosszindulatú buta magjegyzések feleslegesek. Facebookon is meg lehet nézni a körülményeket és a kutyákat is. Minden kutya szűrve van a fajtára előírt szűrésekkel. Felesleges pánikkeltés...Messze menően pont náluk vannak a legszebben tartva a kutyák... de ezt ne én mondjam csak beszéljenek a képek önmagukért!
2015. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!