Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni a fiún....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a fiún. Próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Szóval, májusban megismertem egy srácot egy kiránduláson, tök jól elvoltunk. Aztán mikor hazajöttem bejelölt Facebookon, pár nappal később ráírtam azzal az okkal, hogy küldjön el egy képet a kirándulásról és egyből megkérdezte, hogy miújság meg hogy, hogy vagyok. Egy olyan egy hétig beszéltünk tök sokat, meg küldözgetett magáról képet. Tegnapelőtt rámírt hogy énis megyek e szombaton focira.. mondtam hogy igen. Ott voltunk és tökre örültem, hogy ott lesz mert beszélünk majd de ennek ellenére beszéltünk kb 5 mondatot.. és most kb nem tudom, hogy mi van. Szerintetek ez jel arra, hogy nem akar semmit sem? Nem tudok kiigazodni rajta. Egyáltalán megéri még nekem, hogy próbálkozzak?
2015. jún. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h az a típus aki jobban szeret gép előtt beszélni, mert akkor nem olyan félős :)
2015. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norbi544 ***** válasza:
Ha ő is focizott, akkor lehet azt akarta, hogy lásd. Szerintem próbálkozz, ez nem azt jelenti, hogy nem érdekled. 15f
2015. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálkozz csak, előbb-utóbb csak ad jelet
2015. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!